חדשות פתח תקווה

דואגים לקשישים

חדשות פתח תקווה23 במרץ 2020    דקה אחת
1

 עיריית פתח תקוה קיימה מבצע חלוקה נרחב של מנות אוכל

דואגים לקשישים
אדיבות עיריית פתח תקווה

עיריית פתח תקוה קיימה אתמול מבצע חלוקה של כ- 150 מנות אוכל לבתי קשישים בעיר. זאת במסגרת מבצע חלוקה נרחב שיתבצע בהמשך שלוש פעמים בשבוע, כאשר בכל פעם יחולקו מנות עבור יומיים. את החלוקה מבצעים עשרות מתנדבים מיחידת החילוץ העירונית "סער", בסיוע מתנ"ס בית מרקו.

מדובר במבצע בהובלה של האגף לשירותים חברתיים ובריאות בעירייה ומשרד הרווחה המבוסס על מפעלי ההזנה של משרד החינוך, כל זאת תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות, במטרה להעניק לקשישים ארוחות מזינות לכל יום בתקופה הקרובה.
פעילות זו, מתקיימת במקביל לפעילות השוטפת בימים אלו של מוקד הגמלאים, המתנדבים והסיוע של עיריית פתח תקוה. במסגרת פעילות המוקד טופלו עד כה ע"י מתנדבים ועובדי הרשות, מאות פניות של תושבים אשר ביקשו סיוע בשינוע, הנגשת תרופות, חלוקת מזון ועוד. נציגי מוקד הגמלאים והמתנדבים זמינים בטל': 03-9113995/3073 – בין השעות 9:00 – 22:00.

ראש העיר רמי גרינברג "עיריית פתח תקוה נרתמה למען האוכלוסייה המבוגרת בעיר הנמצאת בסיכון גבוה להידבקות. מלבד ההסברה בנושא, אנחנו עושים כל שניתן כדי לדאוג לרווחת הקשישים בימים אלו – שלא יצטרכו לצאת מן הבית ולסכן את עצמם. אין ספק כי בימים אלו פתח תקוה מתגלה בגדולתה ואני מבקש להודות לכל המתנדבים הרבים ועובדי העירייה אשר נותנים מעצמם לילות כימים כדי שנצלח את המשבר הנוכחי בשלום."

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • עוד בדיחה פתח-תקוואית.

    עיר בת 270.000 נפש מסייעת רק ל- 150 קשישים.