חדשות פתח תקווה

גרפיטי על גלגלים

חדשות פתח תקווה16 במאי 2019    דקה אחת
0

מי עומד מאחורי מעשה הואנדליזים המכוער בעטיו רוסס בצבע זוהר רכבם החדש של ליסה ואלכס ולסנקו מרחוב בן יהודה בעיר?

גרפיטי על גלגלים

רכב הטויטה של בני הזוג ליסה ואלכס ולסנקו, שחנה בחנייה הפרטית שלהם בבניין מגוריהם ברחוב בן יהודה הושחת על ידי אלמונים שריסס בצבע זוהר את שלדת הרכב והגלגלים, המשטרה חוקרת את נסיבות הקרה וכרגע עדיין לא ברור עדיין אם מתוך רוע לב, נקמנות או סתם כחלק ממעשה ונדליזם?

ליסה נחשפה להשחתה ראשונה כאשר יצאה ברביעי (15/5) בבוקר מביתה בדרכה לעבודה. "הרכב חנה בחנייה פרטית שלנו אתמול בחצות בעלי חזר הביתה מריצה והרכב היה נקי וללא שום בעיה. הבוקר בשעה 07.00 בבקר יצאתי לעבודה ועיניי חשכו" היא מספרת "ראיתי שיד זדונית ריססה את כל הרכב בצבע. וזה לא אירוע ראשון. רק לפני ארבעה חודשים בינואר 19 רכשנו רכב חדש מסוג טויטה , ולפני כחודש גילינו לראשונה שמישהו ירק לנו על הרכב. אז לא עשינו מזה עניין ולא ייחסנו לזה חשיבות אבל היום אחרי המקרה המכוער אני כבר לא יודעת מה לחשוב ואיך זה ייגמר. לא יודעת מה יקרה בעוד חודש או חודשיים. כשהיה לי רכב ישן אף פעם לא קרה כלום ורק קנינו רכב חדש ופתאום זה לא עושה טוב למישהו? אני לא מבינה. אין לנו שום סכסוך עם אף שכן ואף אדם לא לבעלי שעובד בהייטק ולא לי שאני עובדת בהנהלת חשבונות במימון ישיר, כך שלא ברור לנו למי הרכב הפריע וניקר את העיניים?".

בני הזוג ולסנקו פנו למשטרה והגישו תלונה במטרה להתחקות אחר החשודים במעשה וכדי לברר את נסיבות האירוע.

במקביל הם עושים בדיקה בין השכנים כדי לברר האם למישהו מהם יש מצלמות אבטחה בבית והוא יכול לסייע בידם לאתר את החשודים. "אין לנו אויבים ולכן זה יותר מתסכל. אם היה לי ממה לחשוש אז הייתי מתרכזת בזה . במקרה שלנו אנחנו לא יודעים למה עשו לנו את זה".

 

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה