חדשות פתח תקווה

גרינברג קורא לליברמן

חדשות פתח תקווה9 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

ראש עיריית פתח תקוה רמי גרינברג, זימן מפגש של ראשי ערים ומועצות מקומיות מטעם הליכוד עם ח"כ אביגדור ליברמן במטרה לקרוא לו לחבור לליכוד ולמנוע בחירות בפעם השלישית

גרינברג קורא לליברמן
צילום- מרק ישראל סלם

הערב החל מהשעה 18.00  יתכנסו בהיכל התרבות כ – 60 ראשי רשויות , מטעם הליכוד , יחד עם יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן,  על פי קריאה דחופה ששיגר ראש העירייה רמי גרינברג , בניסיון אולי אחרון למנוע את ההליכה לבחירות בפעם השלישית בתוך פחות משנה.

על פי הערכה, גרינברג, שהגה את הרעיון והתכוון לכנס את החברים באולם המועצה החליט להעבירו להיכל התרבות בשל ריבוי משתתפים ובמהלכו הוא מתכוון להפעיל לחץ כבד על ליברמן, לחזור אל סיעת הליכוד ותמיכה כנה בראש הממשלה נתניהו.

מהעירייה נמסר כי "לנוכח המציאות הקשה והבעייתית בה מדינת ישראל מצויה כבר קרוב לשנה, החליט ראש העירייה רמי גרינברג להרים את הכפפה וליזום מפגש של ראשי רשויות כדי לנסות ולמנוע ממדינת ישראל ללכת לבחירות שלישיות. מדובר ביוזמה הנובעת מהמצוקה אליה נכנסו רוב הרשויות בארץ משום היעדר שילטון. כך, לטובת עם ישראל ורווחתם, החליט ראש העירייה לפעול ככל יכולתו כדי ליצור לחץ על ראשי המפלגות ובכך לנסות ולמנוע בחירות שעלולות להמיט אסון על הרשויות המקומיות ובתוך כך גם על אזרחי ישראל".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

חשוד שהטריד מינית ילדים, נעצר בזכות ערנותו...

ערנותו של שומר בפארק יצחק אוחיון (הפארק הגדול) בפתח תקווה הובילה למעצרו של צעיר, החשוד כי חשף את איבר מינו...

חדשות פתח תקווה27 בינואר 2020    2 דקות
0

דרמה בעירייה

ראש העירייה רמי גרינברג, יביא לישיבת המועצה הקרובה שתתקיים ביום שלישי , אישור מינויו של חבר הנהלת העיר אדי קואז...

חדשות פתח תקווה26 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה