חדשות פתח תקווה

גרינברג מגן על מערך האבטחה בגנים: "שוויוני יותר"

חדשות פתח תקווה21 בפברואר 2019    דקה אחת
0

כל

גרינברג מגן  על מערך האבטחה בגנים: "שוויוני יותר"
מערך האבטחה בגנים. "בחורים איכותיים, יוצאי יחידות קרביות" | צילום המחשה: דוברות העירייה

"הניסיון לטעון נגדי בנושא צמצום מערך האבטחה בגני ילדים הינו חסר אחריות וחוטא לאמת. לא רק שאנחנו לא מצמצמים את מערך האבטחה בגנים, אלא שאנחנו מגדילים את מעגלי האבטחה ומקנים אבטחה לכלל הגנים בעיר באופן שוויוני", טוען ראש העירייה רמי גרינברג, שהודף את הביקורת שהועלתה נגדו בימים האחרונים, בעקבות ההחלטה לעבור לאבטחה היקפית במקום המאבטחים הממוקמים כיום בחלק מהגנים בעיר.
לדברי גרינברג, "עד היום הוצבו 40 מאבטחים בגני ילדים, מתוך 500 גנים. במצב כזה, נוצר מצב שיש בעיר ילדים שווים ויש שווים יותר. לפני הבחירות, כשהחליטו לצמצם מאבטחים, התרעמתי. טענתי שאסור לצמצם את מערך האבטחה. היום, לא רק שאני לא מצמצם את מספר המאבטחים, אלא שאנחנו מעמידים לרשות כלל הגנים מעגלי אבטחה של בחורים איכותיים, חמושים, יוצאי יחידות קרביות, בנוסף לרישות העיר במצלמות עם בקרה ומוקד אבטחה, שייתנו מענה בכל שעות היום, לרבות בשעות שבהן פועלות הצהרוניות. כך נחסוך מההורים את עלויות האבטחה.
"אם אחרי כל זה, יש כאלה שרוצים להלין, אז כנראה שהמטרות שלהם לא ענייניות. ההחלטה שהוביל מנהל אגף הביטחון יריב סנדלון היא רעיון מושכל של המשרד לביטחון הפנים, שמגדיל את מספר השוטרים וייתן מענה במהלך שעות היום".
גרינברג התייחס גם למנשרים שהונחו על שמשות כלי רכב בהדר המושבות, סמוך לאחד מבתי הספר בשכונה, שבהם נכתב: "אין ביטחון. פועלי בניין שבונים ב'בר לב' נתפסו בשירותים של בית הספר", עם אזכור רצח תאיר ראדה. "זהו ניסיון נלוז וחסר אחריות לזרוע פחד בקרב התושבים, בצורה לא אחראית שחוצה את גבול הטעם הטוב", אמר גרינברג. "מדובר בהמצאה פרועה ובשקר גס, שכן האירוע האמור לא התרחש כלל. אני מקווה שמדובר ברגע של קלות דעת וחוסר אחריות, לא מעבר לזה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

הנחת אבן הפינה לבית הספר ארנס

ביום שני (17/2) התקיים טקס הנחת אבן הפינה לשש שנתי משה ארנס שיקום בשכונת כפר גנים וייתן מענה למאות רבות...

חדשות פתח תקווה19 בפברואר 2020    דקה אחת
0

חשד: גבר הטריד ילדות בגינת החקלאים

  גבר שמסתובב לבדו בגינת משחקים, מציע סוכריות לילדות ומנסה לתקשר איתן, עורר את חשדה של אם, שמיהרה להתקשר למשטרה....

חדשות פתח תקווה19 בפברואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה