חדשות פתח תקווה

"גרינברג לא נבהל מקבלנים"

חדשות פתח תקווה27 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

יו"ר ארגון הקבלנים בעיר, אהרון (אהל'ה) דינוביץ, מפרגן לראש העירייה ותוקף את קודמו בתפקיד: "ברוורמן היה עקשן, לא אהב לשמוע אחרים שיש להם ניסיון וידע, ולכן הפסיד את הבחירות"

"גרינברג לא נבהל מקבלנים"
דינוביץ. "בגלל פינוי-בינוי" ׀ צילום: אלון חכמון

"רמי גרינברג וסיעת ש"ס בראשות אוריאל בוסו, הם התקווה של ענף הבנייה בפתח תקוה", כך אומר יו"ר ארגון הקבלנים בעיר, אהרון (אהל'ה) דינוביץ.
"ראש העירייה הקודם, איציק ברוורמן, היה איש הגון וישר, אבל הוא היה עקשן. הוא לא אהב לשמוע אחרים שיש להם ניסיון, ולכן הפסיד את הבחירות", הוא אומר.
לדבריו, "הוא חשב שעל ידי זה שהוא ישווק תעשייה ומסחר ויהיה לו כסף, הוא יוכל לזכות בבחירות ולהמשיך בכהונתו, אבל מקור החיים של העיר הזאת הם התושבים ובנייני המגורים. יש פה אלפי בתים שזועקים, והכל בידיים של עיריית פתח תקווה".
במהלך הראיון הוא אומר כי "אי אפשר לבנות תעשייה ולא לדאוג למקום מגורים לעובדים ולתושבים. צריך למצוא את האיזון והסנכרון בין השניים".
כשהוא נשאל לגבי ההבדל בין ראש העיר הנוכחי לקודמו בתפקיד הוא אומר: "גרינברג, בניגוד לברוורמן, מקשיב לדעתם של אחרים, מבין את צורכי התושבים ולא נבהל מלשוחח עם קבלנים ויזמים. הוא יודע שקבלן זו לא מילה גסה, אחרי ניתוק של הקבלנים מהעירייה בחמש השנים האחרונות".
דינוביץ טוען שהפגיש את ברוורמן עם ראשי הרשויות הסמוכות: ראש עיריית יהוד וסביון יעלה מקליס, ראש עיריית קריית אונו ישראל גל וראש עיריית גבעת שמואל יוסי ברודני, והם אמרו לו: "איציק, קח את עצמך בידיים. הפינוי-בינוי ותמ"א 38 הם האורים והתומים של העיר שלך".
לדבריו, "זו עיר ותיקה בת 140 שנה. יש פה אלפי בתים שזועקים להחליף אותם, לחזק אותם – והכל בידיים של העירייה. אבל הוא לא הקשיב. הוא העלה תכניות לתמ"א בלתי סבירות עם צפיפות שאף יזם לא הסכים לגשת אליה".
עד לרגע סגירת הגיליון לא התקבלה תגובתו של איציק ברוורמן.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

אושר במועצת העיר: קבלנים יחויבו בתשלום הוצאות...

כחלק מהפעילות המאומצת לשמירה על ניקיון העיר ושיפור חזותה, מחויבים הקבלנים בניקיון המדרכה והכביש מסביב לאתר הבנייה בו הם עובדים....

חדשות פתח תקווה28 ביולי 2020    דקה אחת
0

התגלה עובד חולה קורונה במרכז השירות של...

הודעה חשובה לתושבי פתח-תקווה והסביבה בדבר מקרה קורונה במרכז השירות של עמידר בעיר פתח תקווה לאחר שהתגלה אתמול, יום שני,...

חדשות פתח תקווה21 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה