חדשות פתח תקווה

גנבי האופניים

חדשות פתח תקווה26 באפריל 2022    דקה אחת
0

גל גניבות של אופניים חשמליים פוקד את שכונות כפר גנים א' ו-ג' • השבוע נצפו במצלמות האבטחה של התושבים שלושה בני נוער, כשהם משוטטים בין הבניינים בחיפוש אחר טרף קל

גנבי האופניים
אחד החשודים בגניבה ברחוב יטקובסקי. "חייבים לשים עליהם את היד" | צילום: מצלמות האבטחה

תושבי שכונות כפר גנים א' ו-ג' הסמוכות חוששים, ויש להם סיבה טובה בעקבות גל גניבות של אופניים חשמליים. השבוע תועדו במצלמות האבטחה שבבנייני המגורים שלושה בני נוער, שנראו משוטטים בין הבניינים באזור קניון גנים, ושעל פי החשד היו מעורבים במספר מקרים של גניבות של אופניים חשמליים.
המקרה הראשון נרשם ביום ראשון בשעות הערב. אחד הנערים, שלבש קפוצ'ון, מכנסיים בהירים ונעלי ספורט, תועד במצלמות האבטחה בבניין משותף ברחוב יטקובסקי, שעה שהוא נכנס לחדר המדרגות למשך דקות אחדות. הצעיר נצפה כשהוא יוצא ונכנס שוב ושוב לחדר המדרגות, מחליף חולצה למדים של חברת שליחויות, כשהוא עוטה מסיכה על פניו, ותוך דקות בודדות יוצא מהלובי כשהוא מוביל אופניים חשמליים.
העובדה שהחליף את חולצתו, אך נותר לבוש באותם מכנסיים ואותם נעליים, ככל הנראה לא תעמוד לזכותו ועלולה להביא להסגרתו ולכידתו, לאחר שהדיירים הגישו תלונה במשטרה. דיירי הבניין פרסמו את התמונות ואחד מהם אף העלה פוסט שהוביל לתגובות רבות וחשף מקרים נוספים, שבהם נצפו שלושה צעירים, שאחד מהם עונה לתיאור שעלה בסרטון. בסרטונים נראים השלושה משוטטים בין בניינים לפני שהם מבצעים את זממם. כמו מקצוענים, הם תרים אחר אופניים חשמליים, עורכים בדיקות ותצפיות, עד שהם מאתרים את מבוקשם ונכנסים לפעולה.
במקרה נוסף, שהתרחש ביום שני בקניון גנים, נגנבו על פי החשד אופניים חשמליים על ידי אותם בני נוער. גם בגין המקרה הזה הוגשה תלונה במשטרה. "חייבים לשים עליהם את היד, שלא ישתוללו בשכונות שלנו ויעשו פה בלגן", אומר אחד הדיירים בשכונה. "מלחיץ שמסתובבים בשטח שלנו בצורה עבריינית שכזו".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

סוסה נספתה בשריפת ענק בכפר מעש

שריפת הענק שפרצה בלילה שבין רביעי לחמישי שעבר בכפר מעש החלה על פי החשד במכולה, ונגרמה ככל הנראה כתוצאה מקצר...

חדשות פתח תקווה17 במאי 2022    דקה אחת
0

תושבי הדר גנים נגד מסוף האוטובוסים המתוכנן

שבוע בלבד נותר עד לתום המועד להגשת התנגדויות לתוכנית הקמת מסוף תחבורה ציבורית בהדר גנים, שהופקדה לפני כחודש וחצי בוועדה...

חדשות פתח תקווה17 במאי 2022    דקה אחת

כתיבת תגובה