חדשות פתח תקווה

גור חולץ ממנוע

חדשות פתח תקווה20 באפריל 2020    דקה אחת
0

סגן ראש העיר חילץ חתול שנלכד במנוע

גור חולץ ממנוע
צילום פרטי

גור חתולים שנלכד במנוע רכב פרטי חולץ אמש על ידי סגן ראש העירייה וראש מינהל שיפור פני העיר (שפ"ע) צדוק בן משה, שנזעק לקריאתו של ליאור נער צעיר תושב השכונה אשר זיהה את מקור יללות החתול.

במוצאי שבת, סמוך לשעה 22.20 בלילה , בעת שליאור עמד בסמוך לאחד הרכבים בשכונה הוא נחשף לקול יללות של חתול והחל לחפש אחר מקור המצוקה.

רק אחרי שהבין כי ככל הנראה מדובר בחתול במצוקה שנלכד בתוך מנוע אחד הרכבים ומחשש לגורלו מיהר ליאור, להזעיק דיירים מהבניין שיסייעו בידו להציל את חייו של החתול עוד בטרם יגיע בעל הרכב ובפעולת ההתנעה עלול לגרום למותו של החתול.

סגן ראש העירייה בן משה, שמתגורר באותו אזור, מיהר לרכבו, שלף את ארגז הכלים המשופר שהוא נושא עימו לכל צרה שלא תקרה, וכשהוא עוטה מסיכה על פניו וחובש כפפות לידיו , כמצוות תקנות בריאות העם בימים אלו , החל לפרק את מצבר הרכב עד שנחשף לגור חתולים שחור שנלכד במנוע הרכב.

בן משה, חילץ את החתול ומסר אותו לידיו של ליאור, הנער שגילה אכפתיות ורגישות עצומה והוא אסף אותו אל ביתו כדי להמשיך את הטיפול בגור החתולים.

סגן ראש העירייה צדוק בן משה סיפר. "באופן מפתיע גור החתולים שמר על איפוק ולא התרגש מההמולה שנוצרה סביבו. אני אישית מחזיק ארגז כלים משופר ברכב במטרה לסייע לאזרחים והנער הזה שבה את ליבי שנחלץ ליללות החתול ואחר לטיפול בו ומגיע לו שאפו ענק".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

"התעלמו ממצוקתה הרבה"

ביום חמישי הוגש בבית המשפט המחוזי כתב אישום נגד איאד עבדאללה (41), תושב הרשות הפלסטינית, ווטה איילה (30), בגין עבירות של...

חדשות פתח תקווה9 בספטמבר 2020    3 דקות
0

חרדים לשכונה

רגע לפני שהמתווה החדש של ראש העירייה נידון בוועדה לתכנון ובנייה המקומית, רמי גרינברג החליט להיעתר לבקשת ארגון הקבלנים ולקיים...

חדשות פתח תקווה9 בספטמבר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה