חדשות פתח תקווה

"גופה בוואדי"

חדשות פתח תקווה26 בינואר 2020    דקה אחת
0
"גופה בוואדי"
החיפושים אחר "הגופה" בהדר גנים. בן 16 עוכב לחקירה | צילום: אלון חכמון

 

דיווח שווא על גופה שצפה בוואדי סמוך לשכונת הדר גנים בעיר, שהתברר כ"מעשה קודנס", הוביל לעיכובו לחקירה של בן 16. הקטין חשוד כי הטריד את כוחות המשטרה, החירום וההצלה, וגרם לנזק כספי עם הזעקתם של הכוחות למקום והחיפושים אחר עקבותיה של הגופה, שמאוחר יותר התברר כי אינה קיימת כלל.
על פי החשד, בבוקר יום שני השבוע חייג הקטין למוקד 100 של המשטרה, למוקד 101 של מד"א ולמוקד 102 של כבאות והצלה, ודיווח כי ראה גופה צפה בוואדי הסמוך לרחוב הרב ישעיהו משורר בשכונת הדר גנים בעיר. כוחות גדולים של משטרה, מד"א, כב"א וזק"א הגיעו למקום תוך זמן קצר ופתחו בחיפושים, תוך שימוש בצוותי חילוץ והצלה, רחפן שעלה לאוויר על ידי אנשי הביטחון של העירייה ופעולות סריקה וחיפוש בניסיון לאתר את הגופה.
בתום חיפושים וסריקות שערכו כשעה וחצי, עלה החשד שמדובר במעשה קונדס ובדיווח שווא, והמשטרה פתחה בחקירה בניסיון להתחקות אחר המודיע, שהטריד לשווא את יחידות החירום וההצלה, וגרם לבזבוז של משאבים עם יציאתן של הניידות, הכבאיות ורכבי החירום וההצלה לשטח.
במהלך החקירה, הצליחו חוקרי המשטרה להתחקות אחר עקבותיו של קטין בן 16, תושב אזור המרכז, כמי שעומד מאחורי המתיחה, והוא הובל לחקירה במשטרה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

שביתת הגננות: עדכון

  בית הדין האזורי לעבודה קיבל את עמדת העירייה והוציא צו מניעה האוסר על הגננות להמשיך בשביתה . בית הדין...

חדשות פתח תקווה25 בפברואר 2020    2 דקות
0

זה לא כל כך נעים לראות גן...

  הערב הגישה העירייה עתירה לבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב כדי שיורה לגננות לשוב לאלתר לעבודה וזאת מאחר וסיבת...

חדשות פתח תקווה24 בפברואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה