חדשות פתח תקווה

"ב-30.10 נעשה היסטוריה"

חדשות פתח תקווה18 באוקטובר 2018    דקה אחת
0

2,000 תושבים הגיעו לכנס של סיעת "מחוברים" בראשות איתי שונשיין, שהבטיח: "פתח תקוה היא הבית שלי והאהבה שלי, ואני מוכן להילחם עליה. בקרוב נתחיל לכתוב פרק חדש בתולדות אם המושבות״

"ב-30.10 נעשה היסטוריה"
הכנס של שונשיין. בקהל היו גם סקרנים ׀ צילום: אלון חכמון

הפגנת כוח מרשימה לסיעת "מחוברים", בראשות איתי שונשיין, שערכה במוצ"ש כנס באולמי קסנאדו בהשתתפות 2,000 תושבים.
נכון, היו שם כאלה שבאו להתנסות בחוויה ולבחון את המתרחש. היו סקרנים, היו "מרגלים" של מועמדים אחרים, אבל היה את הרוב שהגיע כדי להביע תמיכה והזדהות. הם קיבלו בתשואות את חברי הסיעה אורנה דוידאי, אורלי שטרית, חיים כהן, אור שטריפלר ושיר הלל. מיד לאחר מכן עלו לבמה אמנים מפתח תקוה בהנחייתה של שרון ליסיצקי, הסטנדאפיסט גילי מיילי והזמרים אבי מסיקה, מורן מזוז וגל אזולאי, שהיו אחראים על החלק האמנותי של הערב.
הגוש הדתי, שכבר הצהיר על הליכה משותפת בראשותם של ממלאי מקום ראש העירייה איציק דיעי ואוריאל בוסו וחברי הנהלת העיר אליהו ברוכי וישראל פרידמן, התרשמו מהמתרחש.
את האירוע חתם שונשיין: ״פתח תקוה היא הבית שלי, היא האהבה שלי, ולכן אני מוכן להילחם עליה. אני לא חושש לחלום ואני בהחלט מאמין ביכולות שלי להביא לשינוי כולל בכל תחומי החיים בעיר, ולהביא למצב שלא יהיה תושב שלא יזכה למענה מינקות ועד הרבה אחרי גיל הפרישה, ללא קשר לשכונה שבה הוא גר או למגזר שאליו הוא משתייך, לרבות מתן מענה הולם לנכים ובעלי המוגבלויות, שהיחס אליהם מצד הרשות המקומית הוא פשוט מחפיר ומביש. תחת הנהגתי כל אותן סוגיות שוליים יהפכו למרכז העיסוק. אני מודה לאלפי התומכים שהגיעו ושמרגישים מחוברים למסרים ולתפיסת העולם שהצגתי. אין לי ספק שב-30.10 נעשה היסטוריה ונתחיל לכתוב פרק חדש בתולדות אם המושבות!״.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

חסמב"ה במרוקאית

מי שגדל על חבורת חסמב"ה המופלאה יזהה את העקבות ב"מבצע שובי רוני", ספרו החמישי של רפי דהן, חבר הנהלת העיר...

חדשות פתח תקווה27 ביולי 2021    דקה אחת
0

פעם רביעית – בירה

אחרי הפוגה של שנה בשל מגבלות הקורונה, יתקיים בחודש אוגוסט הקרוב פסטיבל הבירה הרביעי של פתח תקוה, במתחם הפארק הגדול...

חדשות פתח תקווה27 ביולי 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה