חדשות פתח תקווה

"ב-30.10 נעשה היסטוריה"

חדשות פתח תקווה18 באוקטובר 2018    דקה אחת
0

2,000 תושבים הגיעו לכנס של סיעת "מחוברים" בראשות איתי שונשיין, שהבטיח: "פתח תקוה היא הבית שלי והאהבה שלי, ואני מוכן להילחם עליה. בקרוב נתחיל לכתוב פרק חדש בתולדות אם המושבות״

"ב-30.10 נעשה היסטוריה"
הכנס של שונשיין. בקהל היו גם סקרנים ׀ צילום: אלון חכמון

הפגנת כוח מרשימה לסיעת "מחוברים", בראשות איתי שונשיין, שערכה במוצ"ש כנס באולמי קסנאדו בהשתתפות 2,000 תושבים.
נכון, היו שם כאלה שבאו להתנסות בחוויה ולבחון את המתרחש. היו סקרנים, היו "מרגלים" של מועמדים אחרים, אבל היה את הרוב שהגיע כדי להביע תמיכה והזדהות. הם קיבלו בתשואות את חברי הסיעה אורנה דוידאי, אורלי שטרית, חיים כהן, אור שטריפלר ושיר הלל. מיד לאחר מכן עלו לבמה אמנים מפתח תקוה בהנחייתה של שרון ליסיצקי, הסטנדאפיסט גילי מיילי והזמרים אבי מסיקה, מורן מזוז וגל אזולאי, שהיו אחראים על החלק האמנותי של הערב.
הגוש הדתי, שכבר הצהיר על הליכה משותפת בראשותם של ממלאי מקום ראש העירייה איציק דיעי ואוריאל בוסו וחברי הנהלת העיר אליהו ברוכי וישראל פרידמן, התרשמו מהמתרחש.
את האירוע חתם שונשיין: ״פתח תקוה היא הבית שלי, היא האהבה שלי, ולכן אני מוכן להילחם עליה. אני לא חושש לחלום ואני בהחלט מאמין ביכולות שלי להביא לשינוי כולל בכל תחומי החיים בעיר, ולהביא למצב שלא יהיה תושב שלא יזכה למענה מינקות ועד הרבה אחרי גיל הפרישה, ללא קשר לשכונה שבה הוא גר או למגזר שאליו הוא משתייך, לרבות מתן מענה הולם לנכים ובעלי המוגבלויות, שהיחס אליהם מצד הרשות המקומית הוא פשוט מחפיר ומביש. תחת הנהגתי כל אותן סוגיות שוליים יהפכו למרכז העיסוק. אני מודה לאלפי התומכים שהגיעו ושמרגישים מחוברים למסרים ולתפיסת העולם שהצגתי. אין לי ספק שב-30.10 נעשה היסטוריה ונתחיל לכתוב פרק חדש בתולדות אם המושבות!״.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה