חדשות פתח תקווה

בת 90 חויבה לחסן בדחיפות את הכלב שאין לה

חדשות פתח תקווה25 ביולי 2019    דקה אחת
0

מפקח בעירייה, שהגיע לביתה של הקשישה ברחוב רוטשילד, השאיר בתיבת הדואר שלה מכתב התראה, אף ששני הכלבים היחידים בחצר ביתה הם פסלי חרס המוצבים במקום קרוב ל-30 שנה

בת 90 חויבה לחסן בדחיפות את הכלב שאין לה
כלב החרס של הקשישה. "התפוצצה מצחוק" ׀ צילום: באדיבות המשפחה

הסיפור הזה יכול היה להיות מצחיק עד דמעות, אם הוא לא היה מביש. מפקח בעירייה, שהגיע לבית פרטי ברחוב רוטשילד שבמרכז העיר, שבו מתגוררת קשישה בשנות ה-90 לחייה, השאיר בתיבת הדואר שלה מכתב התראה, שלפיה עליה לחסן תוך יום כלב שהיא מחזיקה לכאורה, וזאת כדי להימנע מפתיחת הליך משפטי נגדה. בהתראה מציין המפקח כי הכלב אינו רשום בפנקסי העירייה והוא לא עבר חיסון נגד כלבת כנדרש.
אלא שבעלת הבית זה למעלה מ-60 שנה לא מחזיקה כלב מכל סוג שהוא, ושני הכלבים היחידים בחצר ביתה הם פסלי חרס המוצבים במקום כבר קרוב ל-30 שנה. "התפוצצתי מצחוק", מספרת כלתה של הקשישה אורטל ביבי. "הגעתי מדי יום לבקר את חמותי, והיא ביקשה ממני לעיין בפתק ששמו לה בתיבת הדואר, כיוון שהיא לא רגילה לקבל התראות וזה הלחיץ אותה. הסתכלתי ולא ידעתי אם לבכות או לצחוק. סיפרתי לה שמפקח מהעירייה טוען שיש לה כלב לא רשום ושהיא צריכה להביא אותו לחיסון עד מחר. גם היא התפוצצה מצחוק".
מהעירייה נמסר כי "בשירות הווטרינרי התקבלה פנייה בגין אזרח המסתובב עם כלב פיטבול ללא רצועה. פקח וטרינרי יצא למקום, אך לא ראה את הכלב או את בעליו. הפקח הגיע לכתובת, אך בבית לא היה מענה. הוא הונחה לכתוב התראה לחיסון הכלב והוצאת רישיון. לאחר קבלת תגובת הדיירת כי אין ברשותה כלב, אנו בודקים את הנושא וכמובן שנבטל את הדוח במקרה שאירעה טעות. אנו עושים כמיטב יכולתנו לטפל בכל הפניות שמתקבלות על הצד הטוב ביותר, למען ביטחון ובריאות התושבים".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

"המורה מציק לי"…

סערה בקרב הורים מאחת מחטיבות הביניים בעיר, בשל טענה לתקרית אלימה שהתרחשה בבית הספר בה היו מעורבים תלמיד כיתה ח'...

חדשות פתח תקווה18 בנובמבר 2019    דקה אחת
1

נעצר תושב פתח תקוה על סחר בסמים

הבוקר (17.11) במהלך מחסום יזום בכביש 461 הבחינו שוטרים ברוכב אופנוע שעורר את חשדם והורו לו לעצור בצד הדרך. בבדיקתם איתרו...

חדשות פתח תקווה17 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה