חדשות פתח תקווה

בשורה להורים ולתלמידים: כיתות ה'-ו' בפתח תקוה חזרו ללימודים

חדשות פתח תקווה24 בנובמבר 2020    דקה אחת
0

בהמשך לפגישת ההיערכות שנערכה בהשתתפות ראש העירייה רמי גרינברג, ראש מינהל החינוך רון כץ והגורמים במינהל החינוך, תלמידי כיתות ה'-ו' חזרו היום (24.11) ללימודים ויצטרפו לתלמידי א'-ד'

בשורה להורים ולתלמידים: כיתות ה'-ו' בפתח תקוה חזרו ללימודים
תלמידים בתקופת הקורונה. בהתאם להגבלות ׀ צילום: מרק ישראל סלם, ג'רוזלם פוסט

בהמשך לפגישת ההיערכות שנערכה בהשתתפות ראש העירייה רמי גרינברג, ראש מינהל החינוך רון כץ והגורמים במינהל החינוך, תלמידי כיתות ה'-ו' חזרו היום (24.11) ללימודים ויצטרפו לתלמידי א'-ד'. כדי לאפשר את המתווה, עיריית פתח תקוה תעמיד לרשות המנהלים, מבני ציבור על פי צורכיהם.

תלמידי ה'-ו יחלו בלימודים פיזיים בכיתות לפחות 3 ימים בשבוע (14 שעות שבועיות שיחולקו על פני 3 ימים לפחות) תוך הדגשת איכות הלמידה והיקף השעות. כמו כן יוזמנו התלמידים למפגשים חברתיים/ רגשיים בקבוצות קטנות בחצרות בתי הספר. הרשות תתמוך בשעות עירייה למורים נוספים לשם מתן מענה לחלוקה לקבוצות של עד 20 תלמידים בשכבות אלו. לאחר ימי ההסתגלות, תיבחן האפשרות להרחבת המתווה.

כיתות א'-ב' יחזרו ללמידה בכיתות מלאות, מתוך מטרה לשמור על קפסולות אחידות בצהרונים.

צהרונים: לאור הפעלת המתווה החדש של הצהרונים על פי הנחיות משרד החינוך והבריאות, החל מיום שלישי ה- 24/11/2020 – הצהרון יפעל בהתאם לכיתות האם. לאור האמור, נציגי העירייה בשיתוף ועדת הצהרונים של ועד ההורים העירוני הגיעו לסיכום כי החל מיום שלישי הצהרון יסתיים בשעה 16:30 וזאת על מנת שנוכל לתת מענה לכלל תלמידי א'-ב' בעיר גם במצב שבו הרישום לא מגיע למינימום הנדרש וכתוצאה מכך במקומות רבים לא היו נפתחים צהרונים. הסדר זה נותן מענה ולמעשה מבטיח את פתיחת הצהרונים בנסיבות אלו.

נדגיש כי זהו שינוי זמני כל עוד המתווה החדש בתוקף. ברגע שיבוטל המתווה ונחזור לשגרה, שעת הסיום של הצהרון תחזור לשעה 17:00 כמו שהייתה.

הצהרונים לכיתות ג' ימשיכו כרגיל ללא שינוי.

על יסודי: בחינוך העל יסודי, בתי הספר מקדמים מפגשים חברתיים ורגשיים המאפשרים למידה חווייתית וחברתית בלתי אמצעית. אנו רואים חשיבות רבה בקיום המפגשים מקרוב למען חוסנם האישי של התלמידים. בימים הקרובים נדע בנוגע להחזרתם של כיתות יא'- יב' על פי המתווה של משרד החינוך.

 

 

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים יותקנו ברחבי...

החברה לפיתוח פתח תקוה פרסמה מכרז להקמת מספר שיא של 700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים, שיוקמו בפריסה הדרגתית ברחבי העיר...

חדשות פתח תקווה19 בינואר 2021    דקה אחת
0

נתפסו על חם: המשטרה פשטה על עוד...

מעבדת סמים גדולה ובה כ-2000 שתילי סם בשווי מיליוני שקלים, נחשפה הלילה בתום חקירה סמויה של משטרת ישראל - שלושה...

חדשות פתח תקווה18 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה