חדשות פתח תקווה

בשבוע הבא זה קורה: מרוץ הלילה של פתח תקוה

חדשות פתח תקווה29 במאי 2019    דקה אחת
0

בעירייה מצפים לכ-10,000 רצים בארבעה מקצים שונים, ביניהם בעלי מוגבלויות • צעיר המשתתפים בן 5 • גרינברג מתכוון לפתוח את המרוץ על המסלול ולהיות שותף מלא לאירוע הספורט ההיסטורי של העיר

בשבוע הבא זה קורה: מרוץ הלילה של פתח תקוה
צילום אלון חכמון

בעוד שבוע, בלילה שבין חמישי לשישי, זה קורה. בפעם הראשונה מאז נוסדה פתח תקוה לפני כ-141 שנה, יתקיים מרוץ הלילה של העיר, וההתרגשות בשיאה. יותר מ-5,000 משתתפים נרשמו למרוץ שהעיר והתושבים שיוועו לקיומו.
מנהלת אגף הספורט בעירייה הילה שבתאי, בסיוע צוות האגף, הובילה את הרעיון וזכתה לתמיכה מלאה של ראש העירייה רמי גרינברג, שמצפה לכ-10,000 משתתפים ולעשרות אלפי צופים, שילוו את מרוץ הלילה ויהפכו אותו לחגיגה ספורטיבית אמיתית, בשאיפה להפוך את האירוע למסורת בעיר.
באגף הספורט לקחו בחשבון גם את האוכלוסיות המיוחדות, ובמרוץ הנוכחי ישתתפו גם צעירים בעלי לקויות, שאותם ילוו רצים מקצוענים תחת הסלוגן "רצים עם גיבורים". במהלך ההכנות למרוץ, החליטו בעירייה להעניק תעודות הוקרה לגיבורים ולרצים בעלי המוגבלויות, על מנת לעודד אותם לא לוותר ולהמשיך באימונים עד להשתתפות במרוץ.
המרוץ הראשון של פתח תקוה יתנהל בארבעה מקצים: 800 מטרים, 3 ק"מ, 5 ק"מ ומקצה מלא של 10 ק"מ. צעיר המשתתפים, על פי ההערכות, יהיה ילד בן 5, שנרשם באמצעות הוריו למקצה הקצר – 800 מטרים.
באגף הספורט מתכננים הפנינג ענק עם הזנקת המרוץ, סמוך לגשר קלטרווה, בין בית החולים בילינסון לפארק יצחק אוחיון, הסמוך לקניון הגדול, וכן בשלב הסיום. בעירייה דורשים מהמעוניינים להירשם מבעוד מועד, כדי שכל משתתף יקבל ערכה מלאה, הכוללת חולצה מנדפת זיעה, מספר לחזה ושבב מדידה. גרינברג מתכוון לפתוח את המרוץ על המסלול ולהיות שותף מלא לאירוע הספורט ההיסטורי של העיר.ב

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים יותקנו ברחבי...

החברה לפיתוח פתח תקוה פרסמה מכרז להקמת מספר שיא של 700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים, שיוקמו בפריסה הדרגתית ברחבי העיר...

חדשות פתח תקווה19 בינואר 2021    דקה אחת
0

נתפסו על חם: המשטרה פשטה על עוד...

מעבדת סמים גדולה ובה כ-2000 שתילי סם בשווי מיליוני שקלים, נחשפה הלילה בתום חקירה סמויה של משטרת ישראל - שלושה...

חדשות פתח תקווה18 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה