חדשות פתח תקווה

ברכת ראש העירייה לשנת הלימודים החדשה

חדשות פתח תקווה2 בספטמבר 2020    דקה אחת
0
ברכת ראש העירייה לשנת הלימודים החדשה
גרינברג ׀ צילום: יח"צ

תלמידות ותלמידים יקרים, צוותי חינוך והוראה יקרים,
אנו עומדים בפתחה של שנת לימודים חדשה שללא ספק תהא שונה מקודמתה. שנה של למידה שהותאמה לימים אלו שבהם נגיף הקורונה מאלץ את כולנו לאמץ דרכי למידה שונות ומגוונות. צוותי החינוך עשו לילות כימים על מנת להכשיר את בתי הספר והצוותים ללמידה מרחוק. מסגרת הלמידה העירונית גובשה על פי עקרונות המתווה הארצי ומאגדת בתוכה מודלים המדגישים ערכים של גמישות, יצירתיות ואוטונומיה ניהולית, כל זאת, מתוך תפיסה כי התלמיד הוא במרכז והחינוך הוא בראש סדר העדיפויות.
השקענו גם השנה מיליוני שקלים בפיתוח תשתיות בבתי הספר ובבניית מוסדות חינוך חדשים, שיפוץ ושדרוג מבני חינוך ותיקים, ובנוסף להשקעה הפיזית – אנו משקיעים גם בפיתוח הפן הפדגוגי, הטכנולוגי והערכי.
כל אלה אינם שווים דבר – בלעדיכם! בלי המורים והמורות החפצים ללמד, הנרתמים לעשייה ולחדשנות, והתלמידים, כמו גם התלמידות, אשר עושים מאמץ ללמוד באופן מיטבי בימים לא שגרתיים אלה, שבהם הלימודים משלבים למידה גם מהבית, שדורשת רצון טוב ומוטיבציה רבה.
מאחל לכולם שנת לימודים מוצלחת, בריאות איתנה ושנה טובה ומתוקה.
שלכם, רמי גרינברג

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

שומרים על הניקיון: העירייה הוציאה התראה לצו...

במסגרת מאמצי הרשות לשמירה על ניקיון העיר והמרחבים הפתוחים בתחומה, האגף לאיכות הסביבה בעירייה הוציא לאחרונה התראה לצו ניקוי לבעל...

חדשות פתח תקווה21 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

מנצחים את הקורונה: פתח תקוה ירוקה

ביממה האחרונה פתח תקוה נכנסה לרשימת הערים הירוקות עם 613 חולים פעילים בלבד. זאת לאחר שבתחילת אוקטובר העיר הוגדרה כאדומה...

חדשות פתח תקווה20 באוקטובר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה