חדשות פתח תקווה

בריכה משודרגת

חדשות פתח תקווה27 במאי 2019    דקה אחת
0

אחרי 36 שנים שופצה וחודשה הבריכה בעמישב והוקם מרכז ספורט שישרת את התושבים במהלך השנה כולה

בריכה משודרגת
צילום באדיבות העירייה

36 שנים אחרי שנבנתה בריכת השחייה בעמישב, נחנך  מועדון הספורט והבריכה המחודשת.

אתמול (א' 26/5) נערך טקס גזירת הסרט בו ראש העירייה רמי גרינברג חנך את מרכז הספורט והנופש שאמור לשרת את תושבי שכונות עמישב והדר גנים ולפעול במהלך כל ימות השנה.

גרינברג ידע להודות לקודמיו בתפקיד שהגו את הרעיון לפני כעשור, ובמשך השנים ניהלו דיונים ומפגשים עם ועד שכונת עמישב בראשותו של אשר שטרית, הנהלת המתנ"ס וועד שכונת הדר גנים בראשותה של חברת הנהלת העיר גילה בן נאים.

במעמד חברי המועצה, חברי ועד השכונה וחברי הנהלת המתנ"ס ורכזת החוגים שלו מירב אשכול וכן מאות מתושבי השכונה נקבעה המזוזה בכניסה לבריכה המקורה ונשמעה הצהרת ראש העירייה לפיה בתוך שנה ייחנך במועדון גם חדר כושר וסטודיו שישרתו את כלל התושבים.

גרינברג, בירך על המוגמר. "אנחנו רוצים להצעיד את העיר גבוה ככל שניתן ומועדון שכזה ראוי לאכלס את כלל התושבים וליצור איזון לכלל המגזרים והמגדרים בשכונות הדר גנים ועמישב. מי שרוצה לחיות בשלום וביחד יוכל להנות מהמרכז המפואר הזה , מי שמחפש לקטר ולהלין זו בעיה שלו".

ראש העירייה התייחס בדבריו לסוגיית פתיחת המועדון בשבת והבהיר כי לא יסטה מהחלטתו לשמור על הסטטוס קוו. "מה שהיה הוא שיהיה".

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות
0

שריפה ברחוב דרור

שלושה צוותי כיבוי וחילוץ פועלים בשריפה בדירה בפתח תקווה ברחוב דרור. בדירה יש שריפה וודאית וחשש גדול להמצאות 2 לכודים, ...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה