חדשות פתח תקווה

ברוורמן בחר ברועי פן למקום השלישי ברשימה

חדשות פתח תקווה11 ביולי 2018    דקה אחת
0

ראש העירייה החמיא לרכש החדש: "די להכיר את החיזור מצד היריבים הפוליטיים כדי להבין שאנחנו מחזיקים יהלום ביד" • פן: "מצאתי בית ברשימה של ברוורמן"

ברוורמן בחר ברועי פן למקום השלישי ברשימה
ברוורמן, קואז ופן. התחברו לאחרונה ׀ צילום: יח"צ

כשחלק מיריביו הפוליטיים שחררו לאוויר את שמות השלישייה הראשונה, ניכר בראש העירייה שהוא עדיין מתלבט ובודק את השטח, מה גם שהתחייבותו לשלב אישה במקומות הגבוהים ברשימה עמדה על הפרק. אלא, שלאחר לבטים ובחינות החליט ראש העירייה לדחוק את הנשים ברשימה שלו מקום אחד לפחות לאחור ולהציב כמספר 3 את פן, שאותו הגדיר כאיש הראוי ביותר מבחינתו וכמי שהתיאום ביניהם קרוב למושלם.

פן, פעיל ציבור זה שנים, זוכה לתמיכה רחבה לדעת ברוורמן, בעיקר בשכונת נווה גן מקום מגוריו. הוא איש רציני, אחראי, מסור ונאמן.

בקדנציה הקודמת התמודד מטעם רשימת עיר צעירה בראשותו של איתי שונשיין, אולם בשניות האחרונות נשאר מחוץ למועצה עד לפרישתו של אורן חפץ לפני כשנה.

פן, שנקלע למשבר עם שונשיין, לא נשאר בסיעתו וחבר באופן לא פורמלי לרשימה של ברוורמן, ומכאן בעצם התגברה ההרמוניה בין השניים.

ראש העירייה שכינס מסיבת חברים מצומצמת, שבמהלכה הכריז על החלטתו, בחר לשבח את חבר הסיעה החדש במילים חמות. "די להכיר את החיזור מצד היריבים הפוליטיים כדי להבין שאנחנו מחזיקים יהלום ביד".

פן: "היה ברור לי שהבחירה הנכונה והראויה ביותר עבורי היא ברשימת אכפ"ת, בראשותו של ראש העירייה, כאן אני מוצא בית. אני וראש העירייה רואים את הדברים לשמחתי עין בעין, אני מסכים ותמים דעים עם כל הרצונות, הכוונות והתוכניות שלו, ובטוח שיש לנו חובה להמשיך את התנופה שהעיר נמצאת בתוכה בתקופה האחרונה, הן בבחינת העסקים, איכות החיים, החינוך, התרבות והספורט. כרגע מוטלת עלינו חובה לגרום לכך שברוורמן ייבחר לכהונה נוספת וסיעת אכפ"ת תהיה הסיעה הגדולה במועצה".

ראש העירייה ברוורמן אמר: "לפי הבדיקות שלנו הסיעה בראשותי תמנה שישה מנדטים. בבחירות לרשויות מגיעים קרוב ל-50% מבעלי זכות הבחירה, וזה לא מספיק, צריך לדאוג שבעלי זכות בחירה יממשו את זכותם ויגיעו להצביע".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה