חדשות פתח תקווה

בקרוב בפתח תקוה: עמדות שירות ממשלתי 

חדשות פתח תקווה8 בנובמבר 2020    דקה אחת
0

העמדות יוצבו בתחילה רק בבניין העירייה ובהמשך ייבחנו מקומות ציבוריים נוספים. בין היתר, יהיה ניתן להנפיק בעמדות רישיון נהיגה, רישיון רכב וגליונות ציונים

בקרוב בפתח תקוה: עמדות שירות ממשלתי 
בניין העירייה צילום ארכיון: אלוני מור

בהמשך לפניית ראש העירייה רמי גרינברג, למשרד הדיגיטל הלאומי בראשות השר דוד אסלם, השר יפעל להצבת עמדות שירות ממשלתי גם בעיר פתח תקוה. לאחר התיאומים הנדרשים בין העירייה למשרד, העמדה הראשונה צפויה לפעול בקרוב בבניין העירייה ובהמשך ייבחנו מקומות ציבוריים נוספים. זאת מתוך מטרה להנגיש את האמצעים הדיגיטלים לתושבי העיר ולאפשר ביצוע פעולות שונות הקשורות למשרדי הממשלה ולעירייה ללא תור. בין היתר, יהיה ניתן להנפיק בעמדות רישיון נהיגה, רישיון רכב, גליונות ציונים, לצרוך שירותים מאתר העירייה ועוד. העמדות יונגשו גם לאנשים עם מוגבלויות.

בהמשך לפנייה של ראש העירייה, ציין שר הדיגיטל הלאומי, דוד אמסלם, במכתבו: "מעריך מאוד את דאגתך לרווחת תושבי העיר ותמיד אשמח לסייע ולקדם יוזמות דיגיטליות חברתיות המסייעות לצמצום פערים ובמטרה להדק את הקשר הדיגיטלי בין הרשויות המקומיות למשרד הממשלה, לרווחתם ותועלתם של אזרחי ישראל".

גרינברג: "לנוכח הגבלות הקורונה ובכלל, אנחנו פועלים כדי להנגיש את השירותים הממשלתיים והעירוניים לתושבי העיר ובכך למנוע תורים והתקהלויות ולאפשר לתושבים שירות נוח, פשוט ומהיר. אני מודה לשר הדיגיטל, דוד אמסלם על היוזמה החשובה עבור תושבי פתח תקוה. בקרוב נפרסם את מוקדי העמדות לתועלת תושבי העיר".

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

מתחת לאף: ארבעה רכבים נגנבו בהדר גנים

תושבי מתחם נחלים שבשכונת הדר גנים זועמים אחרי ששלושה כלי רכב של תושבי השכונה נגנבו במהלך הלילה. השלושה מצטרפים אל...

חדשות פתח תקווה16 ביוני 2021    דקה אחת
0

משולש אהבים: צעיר נדקר במהלך ריב

משולש רומנטי הסתיים בתקרית אלימה ובפצוע באורח קשה. תושב פתח תקוה בן 34 נפצע מדקירה במהלך קטטה שפרצה בשבת לפנות...

חדשות פתח תקווה16 ביוני 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה