חדשות פתח תקווה

בן 13 שדד בן 12

חדשות פתח תקווה9 במרץ 2020    דקה אחת
0
בן 13 שדד בן 12
הנער שנשדד מתוחקר על ידי המשטרה. הגנב נתפס ׀ צילום: אלון חכמון

 

שעה וחצי לאחר שנגבו באיומים 800 שקל מקטין בן 12, כשירד מאוטובוס סמוך למתחם הספורטק בסירקין, הצליחו שוטרי תחנת פתח תקוה לשים ידם על הגנב. אז התברר שמדובר בנער בן 13, שהביע חרטה על המעשה והשיב את הכסף לבעליו.
המקרה החמור אירע בשבוע שעבר בשעות אחר הצהריים, שעה שהקורבן נסע באוטובוס בדרכו לאימון כדורגל. קטין אחר, שהיה גם הוא באוטובוס, ידע ככל הנראה כי לקורבן סכום כסף לא מבוטל, ומיד בירידה מהאוטובוס התקדם לעברו ודרש ממנו שימסור לו הכסף.
הקורבן המבוהל עשה כפי שצווה, והחשוד נמלט מהמקום. כשהוא מפוחד ופגוע, התקשר הקורבן לאמו, שהזעיקה את המשטרה. תחילה לא היה ברור מי עומד מאחורי המעשה, ולכן הוזעקו כוחות גדולים של בלשים מהתחנה. תוך כדי גביית עדות מהקטין, התברר לחוקרים ולבלשים כי החשוד במעשה הוא ככל הנראה קטין, ואכן בתום חיפושים וסריקות נלכד החשוד במעשה ומסר את הכסף.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

שומרים על הניקיון: העירייה הוציאה התראה לצו...

במסגרת מאמצי הרשות לשמירה על ניקיון העיר והמרחבים הפתוחים בתחומה, האגף לאיכות הסביבה בעירייה הוציא לאחרונה התראה לצו ניקוי לבעל...

חדשות פתח תקווה21 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

מנצחים את הקורונה: פתח תקוה ירוקה

ביממה האחרונה פתח תקוה נכנסה לרשימת הערים הירוקות עם 613 חולים פעילים בלבד. זאת לאחר שבתחילת אוקטובר העיר הוגדרה כאדומה...

חדשות פתח תקווה20 באוקטובר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה