חדשות פתח תקווה

בן 12 ניצל בנס משריפה

חדשות פתח תקווה27 ביולי 2021    דקה אחת
0
בן 12 ניצל בנס משריפה

שריפת ענק שפרצה בשבת בצהריים בדירת מגורים ברחוב סוקולוב בעיר כילתה את תכולת הדירה. רק בנס הצליח ילד כבן 12 לחלץ עצמו מהדירה הבוערת לפני שהאש התפשטה.
בסביבות השעה 13:00 החל הנער, שהיה לבדו בדירה וישן בחדרו, לחוש מחנק – וזיהה את העשן הסמיך. בקור רוח ובשיקול דעת, הוא הצליח להימלט מהדירה, כשהאש מתחילה לאחוז בריהוט ומתפשטת בין החדרים. צוותי כיבוי שהגיעו למקום הבחינו בלהבה אדירה הפורצת מתריסי הקומה העליונה והחלו בסריקת הדירה, בניסיון לאתר לכודים, ובפעולות כיבוי ושחרור עשן, במטרה למנוע את התפשטות האש לדירות סמוכות. במהלך הסריקה בדירה אותר חתול, שחולץ על ידי לוחמי האש. צוות מד"א שהגיע למקום העניק טיפול לראשוני לנער, והוא פונה במצב קל למרכז שניידר. מחקירה ראשונית עולה החשד שהשריפה נגרמה מפיצוץ סוללת ליתיום של אופניים, שהייתה בטעינה.
"אנו שבים וקוראים לאזרחים להתקין גלאי עשן בביתם. כמו כן, יש להשתמש אך ורק בסוללות תקניות ואין להטעין סוללה במבנה סגור ללא השגחה", מזהירים במכבי האש.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

תוסף תזונה עשוי למנוע התפתחות סרטן השד

תוסף תזונה המורכב מירקות מצליבים, כדוגמת ברוקולי, קייל, כרוב וכרוב ניצנים, הוא משמעותי במניעת התפתחות סרטן השד בנשים בריאות, הנושאות...

חדשות פתח תקווה12 באוקטובר 2021    דקה אחת
0

חשיפה ראשונה

את חודש אוקטובר, המוקדש למודעות לסרטן השד, מנצלים חברי קבוצת "שלובות" סניף פתח תקוה, המתמודדים ומתמודדות עם מחלת הסרטן -...

חדשות פתח תקווה12 באוקטובר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה