חדשות פתח תקווה

בית אבות נטול קורונה

חדשות פתח תקווה23 באפריל 2020    דקה אחת
0

בעקבות בדיקות מקיפות לדיירי "נאות השרון" התברר כי כולם נמצאו שליליים

בית אבות נטול קורונה
צילום באדיבות העירייה

לאור התערבותו של ראש העיר רמי גרינברג, בוצעו בדיקות ל-200 החוסים בבית האבות "נאות השרון" בעיר. מהבדיקות, שבוצעו בשיתוף פעולה עם הנהלת בית האבות, עולה כי כל הקשישים נמצאו שליליים (בריאים), לרבות הקשישים ששוהים במחלקה בה עבד חולה הקורונה.

כזכור, בעקבות מקרה ההדבקות של אחד העובדים בבית האבות "נאות השרון", ראש עיריית פתח תקוה, רמי גרינברג, יחד עם גורמי הרשות הרלוונטיים וצוות של פיקוד העורף, הגיעו בתחילת השבוע לבית האבות כדי לבודד את המקום. בנוסף, נוצר קשר באופן מיידי עם גורמי משרד הבריאות ומד"א אשר קיימו בדיקות יזומות לכל הדיירים.

ראש העיר רמי גרינברג "העובדה כי דיירי "נאות השרון" נמצאו שליליים, היא בהחלט בשורה טובה ומרגיעה. כפי שהיה עם פרוץ המשבר, עיריית פתח תקוה תמשיך ללוות את ביתי האבות ומקבצי הדיור בעיר ותיתן מענה לכל צורך שידרש. אוכלוסיית בני הגיל השלישי נמצאת בראש סדר העדיפויות של הרשות, בפרט בעת הזו, ואנחנו נוקטים במגוון של פעולות כדי להבטיח את שלומם וביטחונם. בין היתר דאגנו להקים מוקד גמלאים אשר מרכז את הפניות והצרכים שעולים ומוודא את המשך הטיפול באגפי העירייה השונים. הקמנו מערך חלוקת חבילות מזון מהגדולים בישראל, המאפשר, בעזרת מתנדבים, 2400 ערכות מזון מצונן ביום, המגיעות בין היתר גם לבתי הקשישים וגם למקבצי דיור של עולים מבוגרים. בנוסף אנו מבצעים שינוע של תרופות על פי הצורך.
אנחנו עושים את הכל כדי שאוכלוסייה זו תישאר בביתה ולא תסכן את עצמה ביציאה למרחב הציבורי. רק לאחרונה הקמנו פרוייקט ייחודי אשר במסגרתו עובדי העירייה יאמצו קשישים בסיכון מירבי ועוד יוזמות נוספות רבות."

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה