חדשות פתח תקווה

בחירות מקומיות

חדשות פתח תקווה7 במרץ 2019    2 דקות
0
בחירות מקומיות
בוסו. צילום אלון חכמון

מאות פעילי ליכוד התקבצו במוצאי שבת האחרון באולמי אנאל בסגולה כדי להשתתף בערב פתיחת מערכת הבחירות של סיעת הליכוד בעיר. חברי הכנסת גדעון סער ויואב קיש פתחו את הערב, שבו השתתפו גם ראש העירייה רמי גרינברג וחברת המועצה אורנה דוידאי.

אחרי 13 שנים במועצת העיר ובתפקיד ממלא מקום ראש העירייה, מתכנן אוריאל בוסו להיבחר כחבר כנסת מטעם סיעת ש"ס, שבה הוא מוצב במקום השמיני. בשבוע שעבר הוא ערך הרמת כוסית בלשכה עם החברים הקרובים וראש העירייה רמי גרינברג. "זו הכרה על פועלי בשנים הרבות שאני מכהן כאן בתפקיד", אומר בוסו.

אז העיר מאבדת אותך?

"פתח תקווה לא תפסיד מהמהלך הזה, להיפך. כחבר כנסת אני מתכוון לפתוח בעיר לשכה פרלמנטרית, שתיתן מענה לתושבי פתח תקווה והמרכז. את הדברים הטובים שעשיתי לעיר, אני מאמין שאעשה גם ברמה הארצית ואעזור לעיר ולראש העירייה להמשיך ולהצעיד את העיר קדימה. אני מגיע עם ניסיון, ללא קיצורי דרך, ועם היכרות עמוקה עם העיר וצרכיה".

מאמין שתצליח כמו שהצלחתם בפתח תקוה?

"היו הרבה אנשים שניסו להספיד אותי ואת ש"ס בעיר. נתנו לנו בקושי בין מנדט לשניים, למרות שהצהרתי שנקצור בין ארבעה לחמישה מנדטים. שברנו את המיתוסים והמוסכמות. אמרתי שאנחנו יודעים להמציא את עצמנו מחדש, והנה הוכחנו פעם אחר פעם שאנחנו לא רק על הגלגל, אלא מובילים בהנהגה".

מה אומרים בבית?

"אשתי והמשפחה מסרו אותי כבר לפני 13 שנים לטובת הציבור. אשתי תומכת ועומדת מאחורי בלב שלם".

מי יחליף אותך בתפקיד?

"עוד לא דנו בנושא, אבל בהחלט אפשרי שאליהו גינת, שצועד איתי יחד עשר שנים. הוא איש שקול ורציני, וללא ספק המושכות והנעליים מתאימים למידותיו".

ביום ראשון השבוע נערך פאנל בחירות בתיכון גולדה, בהשתתפות נציגים מסיעות העבודה, מרצ וכחול-לבן. תלמידי התיכון שמעו מהנציגים על האג'נדה הפוליטית של הסיעות שהם מייצגים, אולם לטענת מתן יונג, אחד התלמידים בבית הספר, מדובר היה ב"שטיפת מוח". לדבריו, "נציגי הסיעות הטיפו לנו מוסר וטענו שהצבא שלנו תומך בכיבוש, שהוא צבא לא מוסרי, דיברו על שתי מדינות לשני עמים ועוד סיסמאות. אני לא מבין למה לא הגיעו אנשי ימין כדי לאזן את המעמד".

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה