חדשות פתח תקווה

בחירות מקומיות

חדשות פתח תקווה7 במרץ 2019    2 דקות
0

בסניף הליכוד המקומי השיקו השבוע את מערכת הבחירות • ממלא מקום ראש העירייה אוריאל בוסו מתמודד ברשימת ש"ס • ובתיכון גולדה נערך פאנל בחירות ללא מפלגות ימין

בחירות מקומיות
בוסו. "פתח תקוה לא תפסיד" ׀ צילום: אלון חכמון

מאות פעילי ליכוד התקבצו במוצאי שבת האחרון באולמי אנאל בסגולה כדי להשתתף בערב פתיחת מערכת הבחירות של סיעת הליכוד בעיר. חברי הכנסת גדעון סער ויואב קיש פתחו את הערב, שבו השתתפו גם ראש העירייה רמי גרינברג וחברת המועצה אורנה דוידאי.

"שברנו את המיתוסים"

אחרי 13 שנים במועצת העיר ובתפקיד ממלא מקום ראש העירייה, מתכנן אוריאל בוסו להיבחר כחבר כנסת מטעם סיעת ש"ס, שבה הוא מוצב במקום השמיני. בשבוע שעבר הוא ערך הרמת כוסית בלשכה עם החברים הקרובים וראש העירייה רמי גרינברג. "זו הכרה על פועלי בשנים הרבות שאני מכהן כאן בתפקיד", אומר בוסו.
אז העיר מאבדת אותך?
"פתח תקוה לא תפסיד מהמהלך הזה, להפך. כחבר כנסת אני מתכוון לפתוח בעיר לשכה פרלמנטרית, שתיתן מענה לתושבי פתח תקוה והמרכז. את הדברים הטובים שעשיתי לעיר אני מאמין שאעשה גם ברמה הארצית, ואעזור לעיר ולראש העירייה להמשיך ולהצעיד את העיר קדימה. אני מגיע עם ניסיון, ללא קיצורי דרך, ועם היכרות עמוקה עם העיר וצרכיה".
מאמין שתצליח כמו שהצלחתם בפתח תקוה?
"היו הרבה אנשים שניסו להספיד אותי ואת ש"ס בעיר. נתנו לנו בקושי מנדט-שניים, למרות שהצהרתי שנקצור בין ארבעה לחמישה מנדטים. שברנו את המיתוסים והמוסכמות. אמרתי שאנחנו יודעים להמציא את עצמנו מחדש, והנה הוכחנו פעם אחר פעם שאנחנו לא רק על הגלגל, אלא מובילים בהנהגה".
מה אומרים בבית?
"אשתי והמשפחה מסרו אותי כבר לפני 13 שנים לטובת הציבור. אשתי תומכת ועומדת מאחוריי בלב שלם".
מי יחליף אותך בתפקיד?
"עוד לא דנו בנושא, אבל בהחלט אפשרי שיחליף אותי אליהו גינת, שצועד איתי יחד עשר שנים. איש שקול ורציני, וללא ספק המושכות והנעליים מתאימות למידותיו".

"שטיפת מוח"

ביום ראשון השבוע נערך פאנל בחירות בתיכון גולדה, בהשתתפות נציגים מסיעות העבודה, מרצ וכחול-לבן. תלמידי התיכון שמעו מהנציגים על האג'נדה הפוליטית של הסיעות שהם מייצגים, אולם לטענת מתן יונג, אחד התלמידים בבית הספר, מדובר היה ב"שטיפת מוח". לדבריו, "נציגי הסיעות הטיפו לנו מוסר וטענו שהצבא שלנו תומך בכיבוש, שהוא צבא לא מוסרי, דיברו על שתי מדינות לשני עמים ועוד ססמאות. אני לא מבין למה לא הגיעו אנשי ימין כדי לאזן את המעמד".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

הרחבת הקואליציה

איתי שונשיין, חבר מועצת העיר שאף התמודד לראשות העיר בבחירות האחרונות, חובר לראש העיר רמי גרינברג שמרחיב את הקואליציה. רמי...

חדשות פתח תקווה20 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

מיזם ה"סבבוס" יורחב

התחבורה הציבורית בשבת, שקישרה בין רמת גן למוקדי הבילוי והים בתל אביב, תורחב, והיא צפויה לכלול בשלב הראשון את קריית...

חדשות פתח תקווה19 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה