חדשות פתח תקווה

בחזרה למפלגה

חדשות פתח תקווה3 בספטמבר 2019    3 דקות
0

ראש העיר, רמי גרינברג, חוזר הביתה למפלגה. מתגייס לקראת הבחירות חזרה לסניף הליכוד בעיר

בחזרה למפלגה
צילום אלון חכמון

שבועיים אחרי שהודיע ראש העירייה רמי גרינברג, על החלטתו לעצור את פעילותו ופעילות אנשיו בכל הקשור לבחירות שיתקיימו ב – 17 בספטמבר, לאור החלטה שהתקבלה במטה הליכוד המרכזי ולטענתו יש בה כדי להכשיל את מערכת הבחירות, זימן היום ראש העירייה, את פעילי הסניף המקומי כדי להודיע על שובו למערכת הבחירות ולעשות ככל שביכולתו למען הצלחתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בבחירות הקרובות.

לאחרונה, פרסמו ראש העירייה ואנשיו הודעות בהן מחו על התנהלות מטה הליכוד שהחליט שלא לאפשר לגרינברג לנהל את נושא הקלפיות ולהפקידו בידיו של דורון רצון. בעקבות אותה החלטה נגלע קרע בסניף הליכוד המקומי, אנשיו של גרינברג נעדרו מהסניף ונמנעו מפעילות בו. כל הניסיונות לגשר בין הצדדים לא צלחו, במטה הליכוד היו מי שנותרו בעמדתם לרבות ח"כ דוד ביטן הממונה על הנושא. אלא, שבימים האחרונים הבינו כולם כי סניף הליכוד המקומי הינו דומיננטי ובעל השפעה רחבת היקף, כך שהשארתו דומם ומפולג עלולה לחרוץ את גורל הבחירות.

בראשון האחרון העביר יו"ר סיעת הליכוד במועצה חבר האופוזיציה משה משה מכתב אל ראש העירייה גרינברג, ובו הוא קורא לו לחזור בו מהתפטרותו ולקחת את המושכות בתקופה קשה זו במדינה להצלחת המפלגה: "עלינו להתאחד ובכוחות משותפים להביא להצלחת הליכוד. היום יותר מתמיד אסור לך להפנות גב בשעות הקשות, לנטוש את המטה ולשבת מהצד אחרי שניהלת את המטה עד לפני כשבועיים".

בשני האחרון נפגש גרינברג עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ומיד לאחריה קיים מפגש עם פעילים בלשכתו, בה אמר לפעילים: "הכל מאחורינו ואני מתגייס בכל הכוח כדי לעזור לו לנצח למען עתיד ישראל, כלכלת ישראל וכמובן על מנת שפתח תקווה תמשיך לפרוח ולשגשג בספורט, תחבורה, תעשייה, בחינוך , בתחבורה ובכל תחום אחר. חייבים שהליכוד ינצח כדי שהמשאבים יגיעו לטובת העיר במידה ונתניהו לא יזכה בבחירות הכספים ילכו לקיבוצים ולרשויות הערביות במקום לטובת תושבי העיר".

מה קרה שעצרת את הפעילות?

"לא עצרתי, היה לנו לחץ של פתיחת הלימודים, היה קצר קטן אבל אנחנו ממשיכים הלאה. כולנו נהיה שותפים על ניהול הקלפיות, מה שהיה באפריל זה מה שקורה עכשיו".

רמי גרינברג ראש העירייה מחל מעט על כבודו?

"במשך כל השנים לא ביקשנו שום דבר מבחינה טכנית, מאז ומעולם אני רואה תמיד את האינטרסים וטובת כלל הציבור ולא את אלה שלי. אני יו"ר מטה הבחירות ואנחנו ממשיכים בפעילות נחושה".

איך אתה רואה את הבחירות הקרובות?

"הליכוד ינצח בפתח תקווה, הליכוד ינצח את הבחירות במדינה וימשיך להוביל את המדינה ואת העיר קדימה. אין כל ספק מה יהיו התוצאות, זה עצוב אפילו לעשות השוואות".

בחדר אחד לידך נמצא ממלא מקומך רון כץ מנהל המטה של סיעת כחול לבן, איך זה מסתדר בימים אלו?

"רוב העם ובודאי בפתח תקווה יודע שאין מישהו שיכול למהל את הממשלה ואת המדינה חוץ מנתניהו ובטח לא מה שיש בצד השני, שזה אפילו מצחיק. כחול לבן זה פיקציה ברמה הארצית וגם ברמה המקומית. זה יותר גיבוב של אינטרסנטים שרוצים סידורי עבודה ולא באמת רוצים או מסוגלים לנהל את המדינה".

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רימון הלם הושלך לעבר בית בקריית מטלון

רימון הלם, שהושלך בשעת לילה לעבר בית פרטי ברחוב פקיעין בשכונת קריית מטלון, הפר את השקט בשכונה המערבית של העיר....

חדשות פתח תקווה11 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

ראו הוזהרתם: בעירייה חוזרים לגרור רכבים

בעירייה מתכוונים להגביר את האכיפה כנגד עברייני תנועה ונהגים החונים באופן המפריע לזרימת התנועה או המסכן חיים ומונע מעבר בטוח...

חדשות פתח תקווה11 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה