חדשות פתח תקווה

בוטלה העדלאידע

חדשות פתח תקווה5 במרץ 2020    דקה אחת
0

בוטלה העדלאידע במקומה יתקיימו אירועי פורים קטנים

בוטלה העדלאידע

במקום עדלאידע מרכזית יתקיימו ברחבי העיר עשרות רבות של אירועים לכל אורך החג

מתוך דאגה לבריאות תושבי העיר ובהתאם להודעת משרד הבריאות אנו נאלצים להודיע על ביטול הפנינג העדלאידע 'חלל וגיבורי על' במתכונתו הרחבה וההמונית במרכז העיר. במקום האירוע המרכזי יתקיימו עשרות רבות של אירועים לילדים ולמבוגרים בכל רחבי העיר: בגינות, בספריות, בגן החי, במוזיאונים, במתנ"סים, במרכזי התרבות, בבתי הכנסת ובשכונות. הודעה מפורטת תצא בהמשך.

על אף ההכנות הרבות לעדלאידע נאלץ ראש העיר רמי גרינברג לבטל את העדלאידע במתכונתה הנוכחית ובמקומה לקיים עשרות אירועים שמחים ומהנים לרווחת הילדים, בני הנוער והמבוגרים. בישיבה שהתקיימה הבוקר עם כלל הגורמים אמר ראש העיר "בריאותם של הילדות, הילדים וכל המשתתפים היא שעומדת לנגד עיננו ואנו מחויבים להישמע להוראות משרד הבריאות ולא להקל בהם. האיסור של משרד הבריאות על כינוסים של מעל 5000 איש לא יאפשר את קיום העדלאידע כמתוכנן. אני מבטיח שהאווירה השמחה והצוהלת תשמר ונקיים בכל רחבי העיר עשרות רבות של אירועים. אני מאחל לכולם בריאות וחג פורים שמח".

נמשיך לעדכן

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה