חדשות פתח תקווה

בגלל ויכוח בכביש: נהג מונית הוכה עד אובדן הכרה

חדשות פתח תקווה31 ביולי 2019    דקה אחת
0

יוסף נגר (78) מאושפז כבר יותר מעשרה ימים, לאחר שהוכה על ידי נהג סמוך לצומת שעריה

בגלל ויכוח בכביש: נהג מונית הוכה עד אובדן הכרה
נגר בבית החולים. "סיוט איום ונורא" ׀ צילום: באדיבות המשפחה

כבר יותר מעשרה ימים מאושפז נהג המונית יוסף (ז'וז'ו) נגר (87) ביחידה לטיפול נמרץ בבית החולים בילינסון, מתוכם שבוע ללא הכרה כשהוא מורדם ומונשם, לאחר שהוכה על ידי נהג בגלל ויכוח ביניהם. נגר עדיין לא מסוגל להרחיב בדיבור, ומסתפק בתשובות קצרות, שמספקות לבנו משה ולשאר בני משפחתו תקווה כי ייחלץ מהמצב שאליו נקלע.
סיפורו של נגר החל בבוקר יום חמישי, 18 ביולי. "אבא סיפר שנסע סמוך לצומת שעריה וזיהה רכב פרטי שהשתולל בכביש וסיכן חיי נהגים אחרים. אבא נהג מונית מקצועי במשך עשרות שנים, והוא עצר ברמזור, ירד מהרכב וניגש לנהג. האירוע החריג הזה גרם לו להכות בידו על שמשת הדלת של נהג הרכב, ומיד לאחר מכן הוא פנה חזרה לכיוון המונית".
את הרגעים הדרמטיים שאחרי האירוע תיעדה מצלמת הרכב במוניתו של נגר. מהרכב יצא בחור חסון, שצעד לעבר נגר, הלם בראשו בחוזקה מאחור, והמשיך במספר אגרופים בפניו, עד שנפל ארצה. "הוא הצליח לחזור למונית ולברוח כל עוד נפשו בו", מספר הבן. "בצילומי CT התגלו דימומים קלים באזור המוח ושטף דם גדול בעינו השמאלית, ומאוחר יותר שוחרר הביתה". עם שחרורו, פנו האב ובנו לתחנת המשטרה והגישו תלונה, כשהם מציידים את החוקרים בתיעוד המצולם של האירוע.
נגר סבר שהסיוט הנוראי מאחוריו, אלא שלדברי בנו "בשבת אבא התמוטט בבית ופונה לבית החולים בבהילות, שם הורדם והונשם. נכנסנו לסיוט איום ונורא, בגלל ויכוח מטופש בכביש. זה יכול היה יכול להסתיים באסון". החשוד במעשה נעצר על ידי המשטרה, נחקר ושוחרר. במשפחת נגר טוענים כי שחרורו נעשה לפני שהתבהרו הפרטים. "עד היום איש מהמשטרה לא הגיע לבדוק מה קורה איתו. מצפים שאביא אותו לתחנה כשישתחרר. אני רוצה שמי שתקף את אבא שלי יישא בעונש החמור ביותר".מהמשטרה נמסר שנסיבות האירוע נבדקות.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

העץ כבר לא נדיב

עץ אקליפטוס בן מעל ל 65 שנה שהיה נטוע על מדרכה ברחוב מונטיפיורי 19 במרכז העיר, קרס ונפל ממקומו לפני...

חדשות פתח תקווה24 בינואר 2020    דקה אחת
0

רכב התהפך

רכב התהפך ברחוב דרך יצחק רבין בפתח תקווה. חובשים באיחוד הצלה סניף פתח תקווה העניקו סיוע ראשוני בזירת התאונה לשתי...

חדשות פתח תקווה23 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה