חדשות פתח תקווה

בגלל דוח חניה: מפקח הוכה בפניו

חדשות פתח תקווה13 ביוני 2019    דקה אחת
0
בגלל דוח חניה: מפקח הוכה בפניו
דמו של המפקח על רכב העירייה. קיבל אגרוף עוצמתי לפניו ׀ צילום: אלון חכמון

דוח חניה על מדרכה בסך 500 שקל, שרשם מפקח מהפיקוח הרב-תכליתי לתושב העיר, הסתיים בתקיפה חמורה של המפקח ובמעצרו של החשוד, תושב העיר בן 48. המפקח פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים. נגד החשוד יוגש בקרוב כתב אישום בגין תקיפת עובד ציבור.
בחמישי שעבר בשעות הערב הגיעו א' ונ' מצוות הפיקוח הרב-תכליתי לרחוב רמב"ם, בעקבות תלונה במוקד על רכב שחונה על המדרכה. נ', שבדק את הרכב, החל ברישום הדוח, כשלפתע הגיע בעל הרכב שהתרעם על כך. "הוא החל לצעוק, כעס מאוד, אבל לא התייחסתי. אמר מה שאמר, אבל אני רגיל לדברים האלה והחלטתי להבליג", משחזר נ'. "לרגע, כשנדמה היה שהאירוע הסתיים והבחור נרגע, עמדנו להיכנס לרכב העירוני והתכוונו לעזוב את המקום".
אלא שאז הגיח לפתע בעל הרכב לעברו של א', וללא כל התראה או איום, שלח אגרוף לפניו והחל לתקוף אותו. "זה היה מוזר, כי לכאורה לא' לא היה קשר לרישום הדוח. אני רשמתי את הדוח, וכשהתכוונו לעזוב הוא התפרץ פתאום לעברו של שותפי ושלח אגרוף עוצמתי לפניו. מיד לאחר מכן הוא נמלט מהמקום. הזעקנו אמבולנס כי א' נפגע בפניו ודימם".
צוות מד"א שהגיע למקום סייע למפקח, ומיד לאחר מכן פינה אותו לבית חולים השרון, להמשך טיפול ובדיקות. במקביל, בהנחיית מנהל אגף הפיקוח הרב-תכליתי יוסי יואלמן, הגיש א' תלונה במשטרה. במשך יומיים חיפשה המשטרה אחר החשוד, עד שביום שבת הוא נעצר והובל לחקירה, שבסיומה החליט בית משפט השלום בפתח תקוה לשחררו, חרף העובדה שמדובר בחשוד אשר לו הרשעות קודמות בגין עבירות אלימות.
מנכ"ל העירייה יניב בניטה: "אנו רואים בחומרה מקרה אלימות נגד עובד עירייה, ונדאג למיצוי ההליכים כנגד התוקף. מעשי ביריונות לא ירתיעו את עובדי העירייה מלהמשיך ולמלא את תפקידם ללא מורא".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לא מבקרת יותר

  בהמשך לתנאי הפרישה המעודפים שהוצעו לעובדי הרשויות המקומיות החליטה בשבוע שעבר מבקרת העירייה, רו"ח איילה קדוש, לצאת לפרישה מוקדמת...

חדשות פתח תקווה6 באפריל 2020    דקה אחת
0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה