חדשות פתח תקווה

בא לשכונה בחור חדש

חדשות פתח תקווה6 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

יניב בניטה, יליד העיר, מונה למנכ"ל העירייה • ״בכוונתי להצדיק את האמון שניתן בי לממש את הפוטנציאל הטמון בעיר פתח תקוה, וביחד נצעיד אותה למקום שלו היא ראויה"

בא לשכונה בחור חדש
בניטה. "מודע לאתגרים" ׀ צילום: אלון חכמון

בשעה טובה החל עידן חדש בפתח תקוה עם כניסתו של יניב בניטה למשרד של מנכ"ל העירייה. כפי שחשפנו לראשונה באתר "המקומון", העירייה בחרה בבניטה, יליד העיר, לשמש בתפקיד שהחזיק בו ליאניד סמוליאנוב, שמילא את התפקיד כפיקדון זמני.
זאת אחרי שיעקב ממן, ששימש מנכ"ל בתקופתו של ראש העירייה הקודם איציק ברוורמן, הודיע על עזיבה.
כעת ישוב סמוליאנוב לתפקידו כסמנכ"ל ארגון ומשאבי אנוש אחרי כשנה בתפקיד ממלא המקום.
בניטה גדל והתחנך בפתח תקוה וצבר ברבות השנים מוניטין של איש עשייה. הוא רואה חשבון במקצועו ובעל תואר מורחב במִנהל עסקים והתמחות בחשבונאות ומימון.
יניב בניטה נשוי ואב לארבעה, בעל ניסיון רב בתחום הכלכלי ובניהול מערכות ופרויקטים גדולים ומורכבים.
מאז שנת 2005 ועד היום, ניהל בניטה מערך גדול אשר העניק שירותי חשבות, ניהול כלכלי וחשבונאות למספר רב של חברות שונות במגזר העסקי.
בניטה הוא רואה חשבון שעבד עם החברות הגדולות במשק. הוא מכיר את המערך הציבורי וזוכה להערכה רבה מאנשי מפתח במשק.
ראש העירייה רמי גרינברג התייחס השבוע לבחירה באיש שאמור להוביל תהליכים משמעותיים בקדנציה הקרובה, תחת ניהולו: "הבאתי לעיר את האדם המתאים והראוי ביותר לתפקיד. יניב מביא איתו ניסיון כלכלי וניהולי רב, לצד יכולות חדשניות אשר יסייעו להצעיד את פתח תקוה בהתאם לחזוני. הוא הבחירה הטובה ביותר שניתן היה לאחל לנו".
מנכ״ל העירייה, יניב בניטה, אמר בשיחה עם "המקומון": ״אני מודע היטב לאתגרים הרבים שניצבים בפנינו".
בניטה ביקש להודות לראש העירייה שהעניק לו את ההזדמנות להיות גורם מוביל לצדו. לדבריו, "בכוונתי להצדיק את האמון שניתן בי לממש את הפוטנציאל הטמון בעיר פתח תקוה, וביחד נצעיד אותה למקום שלו היא ראויה, כעיר החמישית בגודלה בארץ".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

מנהלים חדשים לגולדה ובן-גוריון

סא"ל (במיל') איציק אשכנזי, סגן מנהלת בתיכון הראשונים בהרצליה בשנה שעברה, ינהל את בית הספר השש-שנתי גולדה בעיר, ויחליף את...

חדשות פתח תקווה3 באוגוסט 2021    דקה אחת
0

עוברים מירוק לכתום

קרוב ל-4% מכלל הנבדקים ביממה האחרונה מקרב תושבי העיר נמצאו כמאומתים לקורונה. לרשימת החולים בעיר נוספו השבוע ביום אחד 134...

חדשות פתח תקווה3 באוגוסט 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה