חדשות פתח תקווה

שקעו תוך כדי חילוץ והמשיכו במשימת החילוץ

חדשות פתח תקווה9 במרץ 2019    דקה אחת
0
שקעו תוך כדי חילוץ והמשיכו במשימת החילוץ
ביום שישי, סמוך לשעה 17:46, התקבל בחדר המבצעים של תחנה אזורית כיבוי והצלה (כב"ה פתח תקוה) דיווח מאזרח מודאג, על כך שחברו יצא לטייל, עם רכב שטח מסוג RZR וככל הנראה שקע בבוץ.
עוד ציין החבר המודאג כי חברו ששקע בבוץ, משותק בפלג גופו התחתון, ואין ביכולתו לצאת מהבוץ העמוק, ובנוסף הוא אף לא מצליח לאתר את מיקומו המדויק של החבר בשטח.
הדיווח הכללי שמסר הוא כי שקע בשטח שבין בית העלמין מורשה לבית העלמין ירקון בתוך תחומה של פתח תקוה. עם קבלת ההודעה הוקפצו למקום כוחות משטרה וצוותי כיבוי וחילוץ, לוחמים מיחידה לחילוצים מיוחדים, המתמחים במשימות חילוץ מתקדמות, מכל מתאר ותוואי שטח.
אנשי הכיבוי שהגיעו למקום שקעו עם הכבאית. הם קיבלו החלטה להיכנס רגלית על מנת לחלץ את אותו אדם שמוגבל פיזית. במקביל הם הזמינו שופל לחלץ את הכבאית. בהיותם במקום הובהר להם כי אדם נוסף שבעצם דיווח להם על האירוע שקע עם הג'יפ החדש שלו במקום כשניסה לחלץ את חברו.
הבחור המוגבל הועבר לבדיקות של אנשי מד"א שהוזעקו למקום. בשלב הזה הגיע צוות נוסף, הפעם עם אורן חפץ ובנו נמרוד בן ה-15, וחבר בשם אלון פינקלשטיין, חבר ביחידת החילוצים. הם הצליחו לחלץ את הרכב שבא לסייע.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

מקצצים בעירייה

הנחייה שהעביר ראש העירייה רמי גרינברג אל מנהלי היחידות להתארגן לקראת קיצוץ רוחבי בכל היחידות והמנהלים בשיעור הנאמד על 30...

חדשות פתח תקווה22 בנובמבר 2019    3 דקות
0

על קו הסיום

מרוץ האופניים "רוכבים בתקווה", סיכם פרק משמעותי בחייה המקצועיים של מנהלת אגף הספורט הפורשת הילה שבתאי. מאז השקת הפרויקט שיזמה...

חדשות פתח תקווה21 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה