חדשות פתח תקווה

באופוזיציה טוענים לסתימת פיות

חדשות פתח תקווה13 בינואר 2020    דקה אחת
0

לטענת ישראל פרידמן, "יד נעלמה ניתקה את המיקרופונים של חברי המועצה" בישיבה שלאחר אישור התקציב, ולכן פנה למשרד הפנים בבקשה להורות על ביטול הישיבה • גרינברג: "הניסיון ליצור פרובוקציות לא יצלח"

באופוזיציה טוענים לסתימת פיות
פרידמן. "נמנעה מאתנו זכות הדיון" ׀ צילום: אלון חכמון

 

חבר האופוזיציה ישראל פרידמן פנה למשרד הפנים בדרישה להורות על ביטול ישיבת מועצת העיר שהתקיימה לאחר אישור תקציב העירייה, בטענה שהישיבה התקיימה בניגוד לחוק ועסקה בנושאים שלא הובאו לידיעת חברי המועצה טרם הישיבה.
לטענת פרידמן, "יד נעלמה ניתקה את המיקרופונים של חברי המועצה. פניתי בנושא ליועצת המשפטית, אך ראש העירייה סירב לאפשר לה להתבטא. כיוון שנמנעה מאיתנו זכות הדיון המוקנית על פי חוק לחברי המועצה, אבקש סעד ממשרד הפנים, להורות על קיום ישיבה חוזרת". פרידמן אף הפנה את משרד הפנים לצפות בחלק מישיבת המועצה, על מנת להיווכח בסתימת הפיות שמנהיג ראש העירייה כלפי חברי האופוזיציה.
עוד קודם לאישור התקציב, עזבו חברי האופוזיציה את אולם המועצה במחאה וחזרו אליו לקראת הדיון, שלדבריו התקיים שלא כדין. גורמים באופוזיציה טענו שראש העירייה התבטא בצורה קשה כלפי פרידמן ואף ניסה להשפילו, שעה שציין את האירוע שבו תועד שותה כוס בירה במסעדה לא כשרה בעיר. לדבריהם, אמר גרינברג לפרידמן: "לך למקום שמוכרים שרימפסים ותשתה בירה".
גרינברג: "הזכות לכבוד הינה תנאי מתוך החובה לכבד. אם חברי האופוזיציה מרשים לעצמם להתבטא בצורה פוגענית ומזלזלת כלפיי ראש העירייה, אין שום סיבה שאתייחס אליהם בכבוד. אין להם באמת על מה להלין, והם מחפשים בנרות, תוך שהם לא בוחלים בהשמצות ובהפרחת ססמאות חסרות כל בסיס. הניסיון ליצור פרובוקציות ללא שום סיבה, מתוך כוונה למרוח את הזמן ולהוביל לסיום ישיבות ללא קבלת החלטות, לא יצלח, כשאני מופקד על המשמר. אפשרתי לחברי אופוזיציה, ובהם איציק ישראל, להתבטא באריכות, כל עוד הדברים עלו מתוך רצון ענייני וכן".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

חזרה לשגרה וגם לצהרונים

בהמשך לישיבת ההערכות שהתקיימה אתמול (שני) בהשתתפות גורמי הרשות הרלוונטיים במינהל החינוך, מפעילי הצהרונים ונציגות ועד ההורים, נקבע כי מסגרות...

חדשות פתח תקווה12 במאי 2020    2 דקות
0

תוכנית פיתוח תלת שנתית נקבעה

תוכנית פיתוח תלת שנתית בהיקפים הנאמדים ב-786 מיליון שקל אושרה ביום ראשון האחרון בישיבת מועצה ראשונה בתקופת המאבק בנגיף הקורונה...

חדשות פתח תקווה12 במאי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה