חדשות פתח תקווה

אינטל בפנים

חדשות פתח תקווה19 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

בחברה אומרים שהקמפוס החדש באזור התעשייה קריית אריה הוא "סביבת העבודה המתקדמת והחכמה בעולם" • בבניין שלוש מסעדות יוקרה, חדרי כושר וספא, ביליארד וסנוקר, מספרה ועוד פינוקים

אינטל בפנים
בניין אינטל החדש. הכל מתועד ומצולם ׀ צילומים: אלון חכמון

130 חדרי ישיבות, שלוש מסעדות, פינות קפה, חדר כושר וספא, חוגי ספורט, חדר ביליארד וסנוקר, מסכי טלוויזיה, מספרה, שירותי אופטיקה, חדר משחקים, חדר מוזיקה, בית כנסת, ובקיצור – תנאי עבודה שכל אחד היה חולם עליהם. כל אלה – בקמפוס החדש שחנכה בסוף השבוע אינטל ישראל באזור התעשייה קריית אריה, לאחר שלוש שנות הקמה.
מרכז הפיתוח החדש, שנחנך בטקס חגיגי, בהשתתפות ראש העירייה רמי גרינברג ובכירים בחברות הייטק ובכלכלה הישראלית, מאחד את שלושת מרכזי הפיתוח של החברה – בפתח תקוה, יקום ורעננה. הבניין מאכלס כ-20 קבוצות פיתוח בתחומי העיסוק של החברה – מחשוב, תקשורת ואבטחת סייבר.
מנכ"ל החברה בישראל יניב גרטי: "אינטל ישראל גאה להשיק את סביבת העבודה המתקדמת והחכמה בעולם. הבניין החדש מציב את חוויית העובד במרכז, ומעודד עבודת צוות, יצירתיות והשראה". גורמים באינטל מוסיפים: "ניתן לדמות את מרכז הפיתוח החדש לבניין רובוטי, שיודע להפעיל את מערכותיו השונות באופן עצמאי. הוא מסוגל לצבור מידע, לעבד אותו, להשתמש בבינה מלאכותית, ובכך לקבל החלטות ולנווט את מערכות הבניין באופן אוטונומי, לפי מגוון פרמטרים וללא התערבות יד אדם".
באינטל מציינים כי לא רק שהבניין הוא החכם בעולם, הוא גם בעל היעילות האנרגטית הגבוהה בארץ. העובדה שהכל מתועד ומצולם הופכת את מקום העבודה למעין ריאליטי, במובן החיובי של המונח.
שטח הבניין בן עשר הקומות הוא כ-75 אלף מ"ר, שכ-35 אלף מהם מתחת לאדמה. בבניין 3,500 מעבדות, 2,700 עמדות עבודה ארגונומיות, 143 חדרי ישיבות, חדרי וידיאו וחללי עבודה משותפים, שש חדרי הדרכה ו-198 חללי עבודה אלטרנטיביים – לעבודה אינדוידואלית, בזוגות או בצוותי עבודה, שנועדו לשרת את 2,000 העובדים בבניין, שכ-250 מהם סטודנטים. בנוסף, מכיל הבניין כ-1,200 מקומות חניה ועוד 125 חניות לאופניים. שלוש מסעדות (חלבית, בשרית וגריל) יציעו שלוש ארוחות ביום, בנוסף לעגלת קפה בלובי.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה