חדשות פתח תקווה

אילצו גבר לבצע בעצמו עבירות מין

חדשות פתח תקווה17 בפברואר 2019    2 דקות
0
אילצו גבר לבצע בעצמו עבירות מין
בית משפט | צילום: מרק ישראל סלם ג'רוזלם פוסט

משטרת ישראל עצרה 2 גברים מפתח תקוה ו-2 קטינים מת"א לאחר שתקפו, איימו ואילצו קורבן מראש העין לבצע בעצמו עבירות מין קשות. החשודים נעצרו והיום בכוונת הפרקליטות להגיש נגדם כתב אישום ובקשת מעצר

ב-29.1.19 התקבלה במשטרת ישראל תלונה מגבר (22, ראש העין) שמסר כי עבר מסכת של התעללות ותקיפות מצד מכר שלו. מהתלונה עולה כי ישנה היכרות מוקדמת בין המתלונן לבין החשוד כאשר בנובמבר האחרון החשוד עבר לגור בדירתו של המתלונן ברח' הסנהדרין בראש העין. בהמשך, השניים מסתכסכים והחשוד תוקף את המתלונן בדירתו, מכה בו באגרוף וגורם לו לחבלה. המתלונן מפונה לקבלת טיפול רפואי בביה"ח תל השומר ונזקק לתפרים בשפה.

בחקירה מאומצת ומורכבת של החוקרים, מתברר כי החשוד קבע עם המתלונן ודרש ממנו לעשות שימוש בזהותו של המתלונן על מנת לרכוש סמים דרך תוכנת ה"טלגרס". המתלונן מתרצה לאחר איומים ממושכים מצד החשוד ומגיע לדירתו של החשוד ברחוב ווייסבורג בפ"ת. בדירה המתלונן פוגש בחשוד ובאנשים נוספים והשניים מבצעים עסקת סמים מזוייפת דרך תוכנת ה"טלגרס", תוך שימוש בפרטיו של המתלונן. סוחרי הסמים מגיעים לדירתו של החשוד בפ"ת, מגלים את התרמית ולוקחים כסף מזוייף מהחשוד והמתלונן.

החשוד, המתלונן ושאר חבריו של החשוד, עולים לדירת החשוד ובשל כעסם על כי עסקת הסמים לא צלחה, הם כולאים את המתלונן בחדר בדירה במשך שעות ארוכות, במהלכן הם תוקפים ומכים אותו בכל חלקי גופו, מכריחים אותו בכפייה לבצע בעצמו עבירות מין קשות, למרוח צואה על פניו והם אף מתעדים הכל במצלמות הניידים שלהם. רק למחרת בבוקר ולאחר לילה של התעללות קשה שמבצעים בו הארבעה, הוא מצליח לעזוב את הדירה.

במהלך תקופה לאחר מכן, החשוד וחברו מאיימים על המתלונן במספר רב של מקרים, בטענה שהוא חייב להם כספים.

ביום 25.1.19 מגיע החשוד השני לביתו של המתלונן בראש העין ואילץ אותו לקחת טלוויזיה ולצעוד ברגל מביתו שבראש העין ועד לביתו של החשוד הראשון, בפ"ת, תוך כדי שהחשוד השני מצליף בו במקל לאורך כל ההליכה. כאשר הגיעו לדירת חשוד 1 השניים מכים במתלונן בתוך דירתו של חשוד 1, דורכים על פניו ומכים ברגלו באלה עשויה עץ.

בסיומה של חקירה מורכבת ומאומצת, החשודים נעצרים ביום 3.2.19 ומעצרם הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. ביום רביעי 13.2.19 הוגשה נגדם הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדם כתב אישום. ביום 7.2.19 וה-11.2.19 נעצרו 2 חשודים נוספים, קטינים (17, 15, ת"א) ובדיון בביהמ"ש הם שוחררו בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית.

היום בכוונת הפרקליטות להגיש בבימ"ש המחוזי בלוד כתב אישום ובקשת מעצר נגד החשודים בגין עבירות של סחיטה באיומים, גרם למעשה סדום, כליאת שווא ותקיפה בצוותא. יחד עם כתב האישום בכוונת הפרקליטות להגיש גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדם.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

מתחת לאף: ארבעה רכבים נגנבו בהדר גנים

תושבי מתחם נחלים שבשכונת הדר גנים זועמים אחרי ששלושה כלי רכב של תושבי השכונה נגנבו במהלך הלילה. השלושה מצטרפים אל...

חדשות פתח תקווה16 ביוני 2021    דקה אחת
0

משולש אהבים: צעיר נדקר במהלך ריב

משולש רומנטי הסתיים בתקרית אלימה ובפצוע באורח קשה. תושב פתח תקוה בן 34 נפצע מדקירה במהלך קטטה שפרצה בשבת לפנות...

חדשות פתח תקווה16 ביוני 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה