חדשות פתח תקווה

איום על גרינברג: “לחסל את ראש העיר”

חדשות פתח תקווה10 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

ראש העירייה הגיש תלונה במשטרה בעקבות פוסט הזוי שפורסם בפייסבוק ובו נכתב: “יש לכם אפשרות לחסל את ראש העיר שלכם, שחתם הסכם עם ראש מאפיה אכזרית” • את הפוסט חתם הכותב במילים: “לזכרם הקדוש והטהור של אלפי נרצחי אוסלו - לא נשכח ולא נסלח”

איום על גרינברג: “לחסל את ראש העיר”
הפוסט המסית ׀ צילום: מתוך פייסבוק

פוסט שהועלה על ידי משתמש בשם ניר וינברג, ובו דברי הסתה לכאורה וחשד לאיומים בפגיעה בראש העירייה רמי גרינברג, הועבר אתמול לחקירת המשטרה. זאת, בעקבות בדיקה שערך אגף הביטחון בעירייה, בניהולו של יריב סנדלון.
בפוסט נכתב: “ראש העיר שלכם חתם הסכם עם ראש המאפיה האכזרית ואף מספק לו ציוד ונשק. חיילי המאפיה האכזריים רצחו כמה מחבריכם הטובים ביותר ופצעו את ילדיכם. אתם זועמים ומפגינים, פונים לראש העיר בכל דרך אפשרית, אך שום דבר לא עוזר והמצב רק מחמיר. יש לכם אפשרות לחסל את ראש העיר, בתקווה שבעקבות כך תוחלף באופן מיידי הנהגת העיר וההסכם יבוטל. האם תעשו זאת?”, תוהה הכותב ומסכם: “לזכרם הקדוש והטהור של אלפי נרצחי אוסלו – לא נשכח ולא נסלח”.
אותו כותב פנה מיד לאחר פרסום הפוסט לקבוצות הפייסבוק של כל השכונות בעיר ושאל: “מי יודע היכן רמי גרינברג גר?”. לפוסט נחשפו גם גם אנשי המדיה בלשכת דובר העירייה, שהעבירו אותו לבחינת אגף הביטחון בעירייה. כיוון שעלה חשד להסתה לפגיעה בראש העירייה, הונחה גרינברג להגיש תלונה במשטרה, וזו פתחה בחקירה.
זו לא הפעם הראשונה שבה מופנים איומים לעברו של גרינברג, מאז כניסתו לתפקיד לפני כשנה. בפעמים הקודמות עצרה המשטרה כמה חשודים, שחלקם הורחקו מבניין העירייה ואחרים נעצרו והועברו לטיפול נפשי.
גרינברג: “זה כבר עובר את גבול היד הקלה על המקלדת. אנשים מרשים לעצמם לכתוב הכל, בלי שום ראיה או ביסוס, ומכאן זורם כל הרעל והארס. אני ממשיך בעשייה יחד עם עובדי העירייה לרווחת התושבים. שום כוונה או ניסיון לאיים או לערער את ביטחוני או את השקט שסביבי לא ימנע או יגרע ממני להמשיך באותה מתכונת ובאותה דרך. לא ניכנע לתכתיבים מאיימים או לניסיונות להטיל אימה, וכל מקרה יועבר לטיפול המשטרה”.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה