חדשות פתח תקווה

אחים לטרגדיה

חדשות פתח תקווה7 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

אסון רדף אסון בבית משפחת מרמלשיין • האח הצעיר נהרג בתאונה ושבוע לאחר מכן מת מדום לב אחיו הגדול • "בתום השבעה העצובה, הגיעה שבעה נוספת ומשתקת", מספרת אחותם

אחים לטרגדיה
משפחת מרמלשטיין. איתמר ז"ל (מימין) ואהרון ז"ל (שני משמאל) ׀ צילומים: באדיבות המשפחה

סיפורה של משפחת מרמלשטיין מפתח תקוה מצמרר וקורע לב. בתוך שבוע, קברה המשפחה שני אחים. לפני כשלושה חודשים הובא למנוחות בבית העלמין סגולה איתמר מרלמשטיין (22), שנהרג בתאונת אופניים בכביש 471. איתמר הצעיר, שעבד בחנות מכולת שכונתית, עשה את דרכו על הכביש, כשבנסיבות שעדיין נחקרות, פגעה בו בעוצמה נהגת רכב פרטי בשנות ה-60 לחייה. מותו נקבע במקום.
"איתמר נקבר יחד עם חלומותיו שנגנזו, שאותם לא הספיק להגשים", מספרת אחותו מעיין שטרן. ובעוד המשפחה מתאבלת על האובדן הגדול, פקד אותה אסון נוסף. "אף אחד לא העלה בדעתו שבתום השבעה העצובה בבית המשפחה האבלה, תגיע שבעה נוספת ומשתקת עצמות", אומרת שטרן בקול חנוק.
ביום האחרון של השבעה על איתמר, התמוטט אחיו הגדול אהרון (רוני), בן ה-31, שחלק עמו דירה בעיר ושימש לו כאב. הכריע אותו שיברון הלב העצום. בדרכו לאמם, המתגוררת באלעד, עוד לפני שהספיקה המשפחה לעלות לקבר הטרי לקה אהרון בדום לב. מותו נקבע לאחר יומיים בבית החולים בילינסון. "הוא עלה לתת חיבוק נצח לאחי הקטן", אומרת אחותם, המספרת על זעקה גדולה ומרה שנשמעה בבית האם, כשהתבשרה על האובדן הכפול והבלתי נתפס של שני בניה הצעירים.
רבים מתושבי העיר, ביניהם מבית הספר דבורה עומר, שבו משמשת שטרן כמחנכת כיתה ורכזת חברתית, הגיעו לנחם אותה ואת אמה על לכתם של האחים האהובים. במקביל, החלה מעיין בגיוס תרומות שיסייעו לאמה המיוסרת. כל דבר שיוכל לעזור לה ולמשפחתה לחזור למסלול החיים, אחרי שני מקרי המוות הנוראים שפקדו את משפחתה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

הנחת אבן הפינה לבית הספר ארנס

ביום שני (17/2) התקיים טקס הנחת אבן הפינה לשש שנתי משה ארנס שיקום בשכונת כפר גנים וייתן מענה למאות רבות...

חדשות פתח תקווה19 בפברואר 2020    דקה אחת
0

חשד: גבר הטריד ילדות בגינת החקלאים

  גבר שמסתובב לבדו בגינת משחקים, מציע סוכריות לילדות ומנסה לתקשר איתן, עורר את חשדה של אם, שמיהרה להתקשר למשטרה....

חדשות פתח תקווה19 בפברואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה