חדשות פתח תקווה

אזהרה חמורה למנהלת בית ספר שלעגה לראש העירייה

חדשות פתח תקווה29 במאי 2019    דקה אחת
0

המנהלת המוערכת הסבירה לצוות הניהולי של בית ספרה בהודעה בוואטסאפ מדוע לא הזמינה אותם לכנס עם גרינברג: "תודו לי שהצלתם אתכם מעונשו של זה"

אזהרה חמורה למנהלת בית ספר שלעגה לראש העירייה
גרינברג. צילום: אלון חכמון

אזהרה חמורה, הערה בתיק האישי ושנת ניהול בניסיון. זו ההחלטה שהתקבלה בתום השימוע שעברה השבוע מנהלת אחד התיכונים בעיר, לנוכח התבטאות חריגה ויוצאת דופן שלה בקבוצת וואטסאפ סגורה, שבה חברים סגניותיה, צוות הניהול הבכיר של בית הספר ואיש המנהלה.
ל"המקומון" נודע, כי בשבוע שעבר ארגנה העירייה, באמצעות מִנהל החינוך, כנס למנהלים, סגנים וצוותים בכירים בבתי הספר התיכוניים בעיר, על מנת לקרב בין דמויות החינוך בעיר ולהשרות אווירה נינוחה, תוך הבעת הערכה להתנהלות צוותי החינוך בשנת הלימודים הנוכחית.
מתברר שאחת המנהלות הגיעה לכנס ללא נציגים מבית הספר, ובקבוצת הוואטסאפ הסגורה החלה להתנהל שיחה לגבי הכנס והעובדה שהצוות הניהולי לא הוזמן. בתגובה ציינה המנהלת בפני הצוות הבכיר של בית הספר: "תודו לי שהצלתם אתכם מעונשו של זה", והוסיפה תמונה של ראש העירייה רמי גרינברג.
ההודעה הועברה לראש העירייה על ידי אחד מחברי הקבוצה, ובמקביל גם לגורמים במִנהל החינוך בעירייה, למנהלת החינוך העל-יסודי רויטל שפירא ולצוות הפיקוח במשרד החינוך, לרבות מנהלת המחוז.
במשרד החינוך ובעירייה התייחסו לאירוע בחומרה רבה וביקשו מהמנהלת הסברים. גרינברג דרש תחילה את פיטוריה לאלתר, בטענה שהיא לא יכולה להצעיד מערכת חינוך. אבל לאחר שבחן את הדברים והבין כי מדובר במנהלת מוערכת מאוד מבחינה מקצועית וניהולית, שהצליחה תוך פרק זמן קצר לייצב את בית הספר וסביבת הלימודים, החליט גרינברג למחול על כבודו ולקיים למנהלת שימוע.
עוד קודם, העבירה המנהלת מכתבי התנצלות לראש העירייה והבהירה כי תקבל כל החלטה בהבנה. היא ביקשה מראש ועד ההורים וחבריה לצוות החינוך של בית הספר, שלא לעסוק בסוגיה בשום אופן, באומרה כי מדובר בשגיאה טוטאלית שלה, וכי היא בוגרת מספיק כדי לשאת במחיר.
כאמור, ראש העירייה קיבל את ההתנצלות והסכים שתיכנס לשנת ניסיון, שבמהלכה ייבדק תפקודה, ובנוסף הוצמדה אזהרה לתיקה האישי.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות
0

שריפה ברחוב דרור

שלושה צוותי כיבוי וחילוץ פועלים בשריפה בדירה בפתח תקווה ברחוב דרור. בדירה יש שריפה וודאית וחשש גדול להמצאות 2 לכודים, ...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה