חדשות פתח תקווה

אופנוענים על הכוונת

חדשות פתח תקווה26 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

המשטרה עצרה אופנוען בן 27, שנסע בפראות בכביש 471 תוך שהוא מבצע הרמת גלגל קדמי ומסכן את עצמו ואת משתמשי הדרך • תושבי כפר גנים א' וג' מאיימים לכלות את זעמם באופנוען שמדיר שינה מעיניהם

אופנוענים על הכוונת
האופנוען שנתפס. מעצרו הוארך ׀ צילום: דוברות המשטרה

שוטרי אגף התנועה איתרו רוכב אופנוע, שתועד לפני כשבועיים כשהוא מרים גלגל תוך כדי רכיבה בכביש 471 סמוך לפתח תקוה ומסכן את חייו ואת חיי משתמשי הדרך. בתום חקירתו שוחרר הצעיר, בן 27 מרמת גן, בתנאים מגבילים. בכוונת המשטרה להגיש נגדו כתב אישום בימים הקרובים.
בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות נראה רוכב אופנוע, יחד עם עוד מספר רוכבים, פותח בנסיעה פרועה ומסוכנת בכביש, תוך שהוא מבצע הרמת גלגל קדמי. עם הפצת הסרטון החלו חוקרי היחידה המרכזית של אגף התנועה לבצע פעולות חקירה על מנת לאתר את המעורבים בסרטון ולהגיע אליהם.
במהלך השבוע שעבר, כאמור, אותר החשוד בביתו והועבר לחקירה, שבסיומה שוחרר בתנאים מגבילים. בכוונת המשטרה להגיש נגדו כתב אישום. במשטרה מציינים: "אנו רואים בחומרה רבה את האירוע ואת סיכון משתמשי הדרך. נמשיך לפעול במהירות ובנחישות, במטרה לאתר פורעי חוק ולמצות עמם את הדין".
בתוך כך, ממשיך אופנוען אחר להטריד את מנוחתם של תושבי כפר גנים א' וג'. לטענתם, הוא מגיע כמעט מדי לילה ברכיבה מטורפת ורועשת בין הבניינים ומדיר שינה מעיניהם. "זה בלתי נסבל. כל הקריאות למוקד נתקלות בתשובות לא ברורות. המשטרה לא מצליחה ללכוד אותו, ומה שנותר זה פשוט ששכנים יארבו לו ויכלו בו את זעמם. היום הזה קרוב מתמיד", הם אומרים.
בנוסף, צעיר בן 25 תושב העיר נעצר בתחילת השבוע לאחר שעורר את חשדם של שוטרי מרחב דן. באופנוע שעליו רכב בכביש 461, סמוך לצומת אור יהודה, נתפסה כמות גדולה של סמים המחולקת למנות וכן אלפי שקלים במזומן. חשוד עוכב לחקירה, ועם סיומה הובא לבית משפט השלום בתל אביב, שם הוארך מעצרו. במשטרה מדגישים: "משטרת ישראל תמשיך במאבקה הנחוש נגד מגדלי סמים וסוחרי סמים ותפעל לתפיסת העבריינים והבאתם לדין" .

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה