חדשות פתח תקווה

אגף הביטחון יוצא מהמקלט

חדשות פתח תקווה27 ביוני 2019    דקה אחת
0

האגף, ששכן עד כה במקלט ברחוב שפיגל, יעבור באופן רשמי למבנה קבע ברחוב יוסף קארו, שיאגד את כל הגופים הכפופים לו • מנהל האגף: "המשכן החדש מאפשר שליטה על כל הכוחות"

אגף הביטחון יוצא מהמקלט
גרינברג ובכירי העירייה בחנוכת האגף החדש. "תחושת ביטחון" ׀ צילום: אלון חכמון

אחרי שנים ארוכות, שבהן שכן אגף הביטחון העירוני במקלט תת-קרקעי ברחוב שפיגל, נחנך השבוע באופן רשמי מבנה הקבע של האגף ברחוב יוסף קארו. המבנה החדש מאחד בין כל הגופים הכפופים לאגף.
במעמד ראש העירייה רמי גרינברג, ממלא מקומו וראש אגף הביטחון אוריאל בוסו, מנכ"ל העירייה יניב בניטה, יו"ר ארגון העובדים אלי שלמה, סמנכ"ל לארגון ומשאבי אנוש ליאוניד סמוליאנוב, מפקד מערך הכבאות איציק עוז, נציג מד"א, אנשי השיטור העירוני ומשטרת פתח תקוה, נגזר הסרט במשכן החדש. במסגרת מערך האבטחה החדש, יכול המשל"ט (מרכז שליטה) לפקח אחר תנועת סיירי האבטחה בגני הילדים ולבדוק את פיזורם ברחבי העיר בכל רגע נתון, כדי לתת מענה הולם במקרה של תרחיש ביטחוני.
ראש העירייה רמי גרינברג הגיע כדי לברך ואמר: "לאגף הביטחון נכונים אתגרים רבים, ותמיד ניתן לעשות עוד, אך אגף הביטחון כיום, מבחינת כוח האדם, המיקום שלו והאמצעים שלו, בהחלט גדול ורחב, ויכול לעמוד בכל המשימות שיש בעיר לנוכח כל השינויים, כולל אבטחת הגנים. אנו מקדישים תקציבים לאמצעים הטכנולוגיים, ומייצרים תחושת ביטחון לתושבים, דרך מענה מיידי לכל תרחיש, לצד הימצאות בשטח, בולטות ונוכחות, ואנו סומכים על מחלקת הביטחון שתעמוד במשימה".
יריב סנדלון, ראש אגף הביטחון: "אנו מעריכים מאוד את האמון שניתן בנו ואת המהלך שאִפשר מעבר למשכן החדש, המאגד את כל אנשי האגף במקום אחד ומאפשר שליטה מהמשל"ט על כל הכוחות, במטרה לשפר את הביטחון ואת תפיסת הביטחון".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

חשוד שהטריד מינית ילדים, נעצר בזכות ערנותו...

ערנותו של שומר בפארק יצחק אוחיון (הפארק הגדול) בפתח תקווה הובילה למעצרו של צעיר, החשוד כי חשף את איבר מינו...

חדשות פתח תקווה27 בינואר 2020    2 דקות
0

דרמה בעירייה

ראש העירייה רמי גרינברג, יביא לישיבת המועצה הקרובה שתתקיים ביום שלישי , אישור מינויו של חבר הנהלת העיר אדי קואז...

חדשות פתח תקווה26 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה