מגזין פתח תקווה

ריצה עם כוונה טובה

מגזין פתח תקווה28 במאי 2019    דקה אחת
0

מיזם "רצים עם גיבורים" לקראת מרוץ הלילה של פתח תקוה. הפגיש עשרות מתנדבים ובעלי צרכים מיוחדים מכל רחבי הארץ, ומהווה את יריית הזינוק למרוץ ב 6.6  

ריצה עם כוונה טובה

ביום ראשון האחרון (26.5) נפגשו עשרות רצים בפארק הגדול בפתח תקוה, במסגרת מיזם "רצים עם גיבורים", כהכנה לקראת מרוץ הלילה של פתח תקוה אשר ייערך ב- 6.6.19 ביוזמת עיריית פתח תקוה ואגף הספורט, וישלב רצים בעלי צרכים מיוחדים.

"רצים עם גיבורים" הינו מיזם אשר מחבר בין רצים בעלי צרכים מיוחדים ממספר עמותות לרצים מנוסים, שהמטרה היא לרוץ בצוותים.  לכל רץ עם צרכים מיוחדים צוותו שני רצים מקצועיים, כך שכל צוות הורכב מ- 3 רצים, שיחד יגיעו אל קו הסיום בכל אחד מהמקצים שיבחרו.

את אימון ההכנה העבירו רותם גביש, בן 21 ואורי מרום בן 27, שניהם מאמני כושר על הרצף האוטיסטי, שהוכשרו כמאמנים מן השורה, במסגרת "תכנית איתנים" של עמותת "איתן- כל אחד יכול"- מתאמנים על הספקטרום האוטיסטי בתפקוד בינוני- גבוה אשר עברו תהליך הכשרה מיוחד ההופך אותם ממתאמנים למאמנים מועסקים בשכר ובכך מאפשר את שילובם התעסוקתי בחברה.

במרוץ צפויים לקחת חלק עשרות רצים לקויי ראייה מטעם "המרכז לעיוור בישראל", ועשרות רצים נוספים מעמותת "רצים עם רמי"- קבוצת ריצה והליכה ייחודית לאנשים המתמודדים עם פוסט טראומה על רקע לאומי, בניהולו של רמי יולזרי, עמותת "איתן- כל אחד יכול", ועמותת "אחים גדולים" העוסקת בגיוס מתנדבים עבור ליווי ילדים על הרצף האוטיסטי, בניהולו של דני פלודה, תושב העיר, אבא לילד על הרצף האוטיסטי.

עוד לקחו חלק באירוע ראש העיר רמי גרינברג, והילה שבתאי- מנהלת אגף הספורט בעירייה, אשר נשאו דברים והעניקו למשתתפים תעודות הוקרה בסיום האימון.

כתבות נוספות במגזין פתח תקווה

0

בירה ונשירה

במוצאי שבת, 18.8, בשעה 21:00 יפתח בפעם השלישית פסטיבל הבירה בעיר. המסורת ממשיכה אך בניגוד לשנים [caption id="attachment_132655" align="alignleft" width="213"]...

מגזין פתח תקווה16 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

תערוכות חדשות במוזיאון פתח תקוה לאמנות

מוזיאון פתח תקוה לאמנות גאה להציג תערוכות חדשות שיפפתחו ביום חמישי ה 1 לאוגוסט. המוזיאון שנפתח מחדש בשנת 2004, הפך...

מגזין פתח תקווה30 ביולי 2019    3 דקות

כתיבת תגובה