מגזין פתח תקווה

עלייה לרגל לפתח תקוה

מגזין פתח תקווה29 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

שרי ממשלה בכירים ביקרו השבוע בעיר, בהם שר השיכון יואב גלנט, שר האוצר משה כחלון ושר העבודה והרווחה חיים כץ

עלייה לרגל לפתח תקוה
סימי עזר עם השר חיים כץ ורעייתו. שביעות רצון ׀ צילום: אלון חכמון

"בשנת 2018 שילמה העיר מחיר של שבעה הרוגים בשבע תאונות דרכים קטלניות", כך מסרה מנכ"לית הרשות לבטיחות בדרכים בפגישה שהתקיימה השבוע בין ראש העירייה רמי גרינברג ובכירי מִנהל ההנדסה עם שר התחבורה ישראל כץ ובכירי משרדו.
לדבריה, 40% מתאונות הדרכים הינן תאונות חזית-צד, והצמתים הבעייתיים סומנו על ידי הרשות. פתח תקוה לדבריה היא העיר שבה המספר הגבוה ביותר של קשישים המעורבים בתאונות דרכים כנפגעים. נתון שלטענתה חייב להדליק נורה אדומה גם ברשות המקומית.
בתוך כך, שרי ממשלה נוספים ביקרו בעירייה, ובקושי חלף שבוע מאז התיישב רמי גרינברג באופן רשמי על כיסא ראש העירייה. שר השיכון יואב גלנט הציג תכניות ושמע על כוונות העירייה, כשהוא מתחייב לסייע בכספים. שר האוצר משה כחלון חנך את כהונתו של גרינברג והתחייב למיליונים לטובת השקעות בעיר. שר העבודה והרווחה חיים כץ הגיע גם הוא לפגישה שבה נטלו חלק גם ראש אגף הרווחה בעירייה אשר שוקר ומנהל האגף גיא עפרי, שהרשים את השר בבקיאותו בהתנהלות העירייה. השר כץ ביקר בלשכת מרשם האוכלוסין כשהוא מלווה ברעייתו רותי וזאת כדי להנפיק תעודת זהות ביומטרית. מנהלת המשרד סימי עזר העניקה לזוג כץ שירות לשביעות רצונם של השניים.
ראש העירייה רמי גרינברג חתם על צו המקנה לעירייה שימוש ארעי במגרשים ריקים שלא נעשה בהם שימוש, לצורך הכשרת מקומות חנייה לציבור ללא תשלום. על פי הוראות הצו, שתוקפו לחמש שנים, העירייה תכשיר מקומות חנייה כאמור לרווחת המבלים והמבקרים באזור הבילויים שברחוב השחם, וככל שבעלי המגרשים יוציאו היתר יתבטל הצו מעצמו.

כתבות נוספות במגזין פתח תקווה

1

האבא של החיילים הבודדים

  בגיל 64 יכול אוריאל בונט, תושב העיר ואב לארבעה ילדים, להיות גאה בכך שטיפל בשנים האחרונות בעשרות חיילים עולים...

מגזין פתח תקווה16 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

השעון של הכביש

מעל 1,700 בני אדם נפגעו בתאונות דרכים ברחבי ישראל בשנת 2018 בין השעות 16:00-17:00  - השעה המסוכנת ביותר במהלך היום. אחר...

מגזין פתח תקווה22 באוקטובר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה