טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 20-26.5.22

טורים אישיים17 במאי 2022    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 20-26.5.22
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו

 

טלה

ונוס ויופיטר בטלה – הקסם באוויר חוזר. מערכות יחסים וכספים על הכוונת, התחלות חדשות ביחסים והזדמנויות לפנויים. יופיטר יביא איתו שפע, מזל וברכה. מרקורי בנסיגה יגרום לאי-הבנות ולקצרים בתקשורת. השמש תעבור לתאומים ותחזק את האירועים ואת נוכחותכם בסביבתכם הקרובה.

 

שור

אורנוס נמצא במזל שור, והשמש תהיה בשור עד יום ראשון. אתם חוזרים לאט-לאט לרגיעה. שימו לב בעיקר בענייני כספים ומסחר – מרקורי בנסיגה עלול להטעות בשיקול הדעת בעניינים אלו. יום שישי: מתחיל עם תחושה פנימית שמשהו הולך להשתנות בחייכם, משהו בראייה שלכם משתנה וישנה הרבה דברים אצלכם.

 

תאומים

מרקורי בנסיגה במזלכם עד שלישי, והשמש נכנסת לתאומים ביום שני. הנוכחות שלכם מתחזקת, אבל גם אי-ההבנות והקצרים בתקשורת יהיו דומיננטיים. זהו זמן טוב לסדר פנימי ולהתבוננות. רצוי לסנן מידע שמגיע, כי הרבה ממנו מיותר ולא רלוונטי, וכדאי גם להשתדל לשמור על שקט פנימי ככל שניתן בשבוע זה.

 

סרטן

חוסר שקט פנימי ועומס של מידע חיצוני מתישים אתכם. רצוי מאוד לשמור על מרחק מההמולה בימים אלו. מרקורי בנסיגה מכביד עליכם, ואתם לא רואים דברים בבירור. שישי: היום מתחיל בתחושת כובד ובהבנה ששינוי צריך לקרות אצלכם במערכות היחסים. שישי צהריים-ראשון: עצבים וחוסר שקט.

 

אריה

יחסים חברתיים מתחזקים כרגע, בעיקר מיום שני השבוע. שימו לב לתקשורת בעקבות מרקורי בנסיגה, שיעבור לבית הקריירה שלכם. השקפת עולמכם והאמונות מתחזקות – ואתם אופטימיים מהרגיל, וגם מערכות יחסים ייתכנו לפנויים בנסיעות או בלימודים. שני-שלישי: ימים רגישים פנימית.

 

בתולה

אתם דומיננטיים השבוע בענייני הקריירה. רק שימו לב: מיום שני מרקורי בנסיגה עלול להטעות אתכם – יהיו הרבה רעיונות ולא כולם רלוונטיים, אז סננו את מה שלא מתאים לכם. שישי: תחושת הביטחון מתחלפת בתחושה של שינוי שנדרש, בעיקר בענייני אהבה ויחסים. שני-שלישי: ימים רגישים במערכות יחסים.

 

מאזניים

ונוס בבית הזוגיות: מערכות היחסים מעסיקות אתכם. ייתכנו יחסים חדשים ומלהיבים לפנויים וגם התחזקות של יחסים קיימים. יופיטר בבית מערכות היחסים יציע הזדמנויות טובות לכולם, וגם שותפויות עסקיות מוצלחות אפשריות כרגע. שישי: היום מתחיל בתחושות של שינוי משמעותי שמתקרב.

 

עקרב

תקשורת במערכות יחסים דורשת תשומת לב. היו מאופקים, כי בשבוע הקרוב ייתכנו קצרים בתקשורת ואי-הבנות. אתם נכנסים לתקופה מיטיבה בענייני עבודה/בריאות, וייתכנו הזדמנויות להטבות ולתנאים משופרים בעבודה. גם היכולת לבטא את עצמכם תעלה בשבועות הקרובים. שישי-ראשון: חוסר שקט.

 

קשת

התקשורת הזוגית דורשת תשומת לב, בעיקר עד יום שלישי. ייתכנו אי-הבנות וקצרים בתקשורת בהשפעת מרקורי בנסיגה בבית הזוגיות. השמש עוברת לבית הזוגיות ביום שני – היא תיתן התחזקות אנרגטית בעניין זה, ויכולת הביטוי ביחסים תתחזק. שישי: עניינים כלכליים דורשים התייחסות. שימו לב, יש נטייה לעצבנות.

 

גדי

נטייה לאי-הבנות וקצרים בתקשורת בסביבת העבודה, בעיקר עד יום שלישי, בהשפעת מרקורי בנסיגה. מיום שני: נוכחותכם והביטוי העצמי שלכם יתחזקו בעבודה. אווירת אופטימיות ושמחה בבית ובמשפחה, והיחסים מתחזקים בבית. שישי: הירח במזלכם נותן בוקר עם תחושת כבדות ושינוי מתבקש.

 

דלי

אתם זוהרים בסביבתכם הקרובה, קשרים חדשים נפתחים, יש רצון ללמוד ולהתפתח, וזה זמן טוב לנסיעות קצרות. ענייני אהבה ורומנטיקה גם מקבלים תנופה, בעיקר מיום שני. העניין סביבכם גובר, ואתם מאוד תקשורתיים ומושכים. שישי: בוקר של כבדות רגשית. רביעי-חמישי: ימים של התחזקות אנרגטית.

 

דגים

מרס ונפטון בדגים מחלישים את האנרגיה ומקשים על יוזמות ועשייה. כדאי למקד ולחזק אנרגיה עם עבודה על הגוף, כמו יוגה, אומנויות לחימה, מדיטציות, מוזיקה ועוד. שישי: בוקר של כבדות בעניינים חברתיים וצורך בשינוי. שישי צהריים-ראשון: ימים של חוסר שקט פנימי ועצבנות בלתי מוסברת.

 

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות | אינטימיות ליד הילדים

שירי וזיו הם הורים לשלושה ילדים צעירים בגיל בית הספר היסודי. הם מגיעים בשעות אחר הצהריים המאוחרות לביתם ומוצאים עצמם...

טורים אישיים28 ביוני 2022    2 דקות
0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 1-7.7.22

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה מרס בטלה עד יום רביעי וישפיע על ילידי סוף המזל בהענקת אנרגיית עשייה ויוזמות. נצלו...

טורים אישיים28 ביוני 2022    3 דקות

כתיבת תגובה