טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 13-19.5.22

טורים אישיים10 במאי 2022    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 13-19.5.22
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו

 

טלה

ונוס ויופיטר במזלכם מביאים קסם והזדמנויות, בעיקר בענייני מערכות יחסים וכספים. קסמכם מתגבר, וונוס נותנת הזדמנויות למערכות יחסים חדשות. יופיטר מביא איתו התלהבות מחודשת, שמחה ושפע. כדאי לנצל אותו עד אוקטובר ולקחת סיכונים, בעיקר באהבה ובכספים. שישי-שני: רגישות מוגברת.

שור

שמש ואורנוס במזלכם. שבוע חשוב, שמתחיל תקופה משמעותית עבורכם (בהשפעת הליקוי בעקרב בשני) בענייני מערכות יחסים וכספים. כל השינויים שנתבקשו מכם יצוצו, ולא תוכלו לעצור את התהליך שיוביל לחיים חדשים. הימנעו מעקשנות ומהיצמדות למוכר והנוח. ככל שתהיו פתוחים וגמישים יותר, תרוויחו יותר.

תאומים

מרקורי בנסיגה במזלכם, מה שיביא הרבה מידע ורעיונות. כדאי ללמוד לסנן, כי יהיה הרבה רעש. גם התנועה תגבר, אז שימו לב בכבישים. יהיו הרבה אירועים וחוויות – מה שיכול לתת עומס מנטלי. כדאי לקחת זמן גם לקצת שקט. קצרים בתקשורת, אי-הבנות וקונפליקטים – יהיו חלק מהשבוע.

סרטן

ענייני קריירה מתפתחים ויוצרים הזדמנויות להתרחבות והצלחה. נצלו את החודשים עד אוקטובר להפיץ ולפרסם את מה שאתם עושים. יחסים שקשורים לקריירה גם יכולים לעזור לכם להתחזק ולהתקדם. שבת בצהריים-שני: ליקוי ירח בעקרב בשני יביא איתו שינויים בענייני אהבה והגשמה עצמית.

אריה

אתם דומיננטיים ונמצאים לקראת שינויים בענייני בית/משפחה, שישפיעו גם על קריירה. הליקוי בשני בעקרב יכניס אתכם לתהליך עוצמתי של לידה מחדש בכל הקשור לנושאים אלה. אתם זקוקים לשליטה וקשה לכם לשחרר. כדי שהדברים יהיו יותר קלים לכם ולסביבה – רצוי לשחרר ולתת לתהליך לקרות.

בתולה

מערכות יחסים עדיין שואבות מכם אנרגיה ומחלישות אתכם – שימו לב לשמור אנרגיה ולא לשרת את הצד השני, גבולות בריאים יעזרו לכם מאוד. שישי-שבת בצהריים: חוסר איזון בענייני כספים, שימו לב להחלטות שאתם לוקחים. שבת בצהריים-שני: שינויים גדולים צפויים בהשפעת ליקוי הירח בעקרב בשני.

מאזניים

ענייני מערכות יחסים דומיננטיים כרגע. אפשרות לחיזוק ושיפור יחסים למי שבמערכת יחסים והזדמנויות חדשות לפנויים. בכל מקרה, חשוב שתשמרו על החיבור לעצמכם בכל קשר שתהיו בו. שבת בצהריים-שני: ליקוי ירח בעקרב ישפיע על ענייני כספים ומיניות. צפו לשינויים בתחומים אלו בחודשים הקרובים.

עקרב

ליקוי ירח במזלכם ביום שני יפתח תקופה אינטנסיבית במערכות יחסים. ייתכנו פרידות, תידרשו לשחרר יחסים שאינם מתאימים יותר – או שמצד שני, ייפתחו הזדמנויות חדשות וגורליות ליחסים. ימים מאוד אינטנסיביים, עם שינויים קיצוניים. כל מה שלא מושתת על ערכים ומוסר גבוה – יתפרק.

קשת

התקשורת במערכות יחסים ובשותפויות דורשת סבלנות וזהירות. מרקורי בנסיגה בבית הזוגיות שלכם יכול ליצור אי-הבנות וקצרים בתקשורת. ענייני אהבה תופסים תאוצה, אתם נכנסים לתקופה של הזדמנויות וייתכנו רומנים מלהיבים. גם מבחינת הגשמה עצמית – יהיו לכם הזדמנויות טובות.

גדי

האווירה בבית ובמשפחה משתנה לטובה. האופטימיות, השמחה ותחושת הביטחון מתחזקות. יחסים במשפחה משתנים ונעשים יותר פתוחים ומלהיבים. שבת בצהריים-שני: ימי ליקוי הירח בעקרב ישפיעו על קשרים חברתיים – ייתכנו ניתוקים, פרידות או היכרויות חברתיות חדשות וגורליות בחודשים הקרובים.

דלי

אתם מפיצים קסם בסביבתכם הקרובה, דברים נפתחים לכם והאופטימיות והשמחה מתחזקות. שבת בצהריים-שני: ליקוי הירח בעקרב ישפיע בעיקר על ענייני קריירה ומשפחה, ושינויים צפויים בתחומים אלה. אתם לקראת מספר חודשים שבהם יידרש מכם שינוי עמוק בכל הקשור למשפחה ולקריירה.

דגים

מרס ונפטון במזלכם – מה שקצת מחליש את האנרגיה הפיזית, ויש תחושת עייפות ותשישות. שימו לב לא לבזבז אנרגיה, אלא לנסות למקד אותה בעזרת עבודה פיזית של הגוף (יוגה, אומנויות לחימה, ריקוד). שישי-שבת: ימים רגישים פנימית, עם קושי בקבלת החלטות. שני-רביעי: אופטימיות ושמחה, בעיקר בענייני קריירה.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 20-26.5.22

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה ונוס ויופיטר בטלה - הקסם באוויר חוזר. מערכות יחסים וכספים על הכוונת, התחלות חדשות ביחסים...

טורים אישיים17 במאי 2022    3 דקות
0

הורות במבט על

האירועים הביטחוניים האחרונים שהותירו 16 ילדים יתומים בוודאי גרמו להורים רבים להרהר על החיים ולהיכנס לפרופורציות. פעמים רבות לאחר שאנו...

טורים אישיים10 במאי 2022    3 דקות

כתיבת תגובה