טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 29.4-5.5.22

טורים אישיים26 באפריל 2022    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 29.4-5.5.22
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו

 

טלה

השבוע האנרגיות מתחילות להתחזק, לפחות בחלק מהתחומים. מבחינת יוזמות ועשייה, עדיין יש תחושת חוסר חשק ועייפות. עם זאת, הניצוץ חוזר בכל מה שקשור למערכות יחסים וכספים. גם התקשורת נפתחת ומתאפשרת יותר כרגע. ביום שישי הירח במזלכם ייתן אנרגיה והתלהבות להתחלות חדשות.

שור

שבוע דרמטי לפניכם, שישפיע על החודשים הקרובים. ליקוי חמה במזלכם בשבת, בצמוד לאורנוס, פותח עונת ליקויים ויגרום לשינויים קיצוניים בענייני כספים והשקעות וגם ייגע במיניות וביחסים. ההגשמה העצמית שלכם עוברת תהליך של עדכון והתקרבות יותר גדולה לעצמכם ולאמת שלכם.

 

תאומים

מרקורי נכנס למזלכם בשבת. היות שמרקורי הינו שליט מזלכם – כניסתו תחזק את יכולת התקשורת והתנועה שלכם, ויכולה להביא לחיים הרבה אירועים, היכרויות, לימודים וגירויים חדשים שיסבו את תשומת לבכם. הנוכחות שלכם תתחזק, וכך גם קסמכם. בקריירה אתם עדיין מובילים, עם יכולת להפעיל אנשים בעת הזו.

סרטן

יום שישי יהיה דומיננטי בענייני קריירה, יכולת הבעה וביטוי עצמי. אולי תוכלו להתחיל משהו חדש, כי האנרגיה מתחדשת. ליקוי חמה בשור בשבת ישפיע בחודשים הקרובים על עניינים חברתיים וקבוצתיים. שני בצהריים עד רביעי: חוסר שקט, רעש פנימי, עומס מידע שמציף ויוצר בלבול ועצבנות פנימית.

אריה

אפשרויות נפתחות ביחסים מיום שלישי דרך לימודים או נסיעות. ביום שישי התחזקות אנרגטית נוספת של יוזמות ועשייה עם יכולת ביטוי עצמי. ליקוי חמה בשור בשבת ישפיע על ענייני קריירה, סטטוס והכרה. אתם נדחפים לשינוי בחודשים הקרובים, כך שתצטרכו ללמוד להיות גמישים וסתגלנים.

בתולה

ענייני יחסים עדיין דומיננטיים. השתדלו למנוע חוסר גבולות ונתינה אינסופית בלי בקרה. ביום שישי: אנרגיה רגשית סוערת. ליקוי חמה בשור בשבת ישפיע על השקפת עולמכם והאמונות שלכם בחודשים הקרובים, ונדרש להתחבר לאמת שלכם וללכת איתה עד הסוף. שני בצהריים-רביעי: חוסר שקט בקריירה.

מאזניים

מיום שלישי ענייני מערכות יחסים יקבלו שוב תנופה וחיזוק. ייתכנו הזדמנויות חדשות לפנויים והתחזקות ההתלהבות למי שכבר בקשר. בעבודה יש נטייה לתת בלי גבולות, שימו לב לזה – זה מחליש אתכם. ליקוי חמה בשבת בשור יכניס אתכם לחודשים של תהליך פנימי עמוק של חיזוק הערכתכם העצמית.

עקרב

השבוע אתם מתחילים תקופה של תהליך שינוי אינטנסיבי בענייני מערכות יחסים. בהשפעת ליקוי חמה בשור בשבת, חלקכם יתמודדו עם התפרקות המוכר והקיים ויצטרכו לצאת לדרך חדשה. הפנויים שביניכם יוכלו להיכנס ליחסים חשובים, משמעותיים ואינטנסיביים, שיעבירו אתכם תהליך שינוי גדול.

קשת

השבוע תרגישו התאוששות והתחזקות בענייני הגשמה ואהבה. יכולת הביטוי שלכם מתחזקת, הנוכחות דומיננטית ותיתכן גם הרפתקה רומנטית לפנויים. ביום שבת: ליקוי חמה בשור ישפיע בעיקר על ענייני עבודה, שגרה ובריאות בחודשים הבאים. אתם מתחזקים והשפעתכם גדלה, אך ייתכנו שינויים לא צפויים.

גדי

אתם פעילים בסביבתכם הקרובה, רק שימו לב לגבולות ולכך שאתם לא נותנים לסביבה יותר מדי. שישי: יום סוער באווירת הבית והמשפחה. ליקוי חמה בשבת בשור ישפיע על ההגשמה העצמית שלכם ועל ענייני אהבה, שימו לב – לא להיות מקובעים ולשמור על גמישות ויצירתיות. שינוי גדול בענייני אהבה.

דלי

יש הזדמנויות בתחום הכלכלי, אך שימו לב לכל הפרטים הקטנים. התחזקות ביחסים עם הסביבה הקרובה, בעיקר מיום שלישי, וייתכנו הזדמנויות חדשות לקשרים. שישי: יום של חיזוק אנרגטי ויכולת לבטא את עצמכם בסביבה הקרובה. ליקוי חמה בשבת בשור מכניס אתכם לתקופה של שינויים לא צפויים.

דגים

אתם דומיננטיים בנוכחותכם, פעילים, וקסמכם בולט. בעשייה אתם זקוקים להנעה, ויש נטייה להתפזר ולא למקד אנרגיה. כדאי לחזק עשייה גם בפעילות גופנית מתאימה ולא אגרסיבית מדי. ליקוי חמה בשור בשבת יחזק את נוכחותכם בסביבתכם הקרובה, ובחודשים הקרובים ייתכן שהשפעתכם תתחזק.

 

 

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 20-26.5.22

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה ונוס ויופיטר בטלה - הקסם באוויר חוזר. מערכות יחסים וכספים על הכוונת, התחלות חדשות ביחסים...

טורים אישיים17 במאי 2022    3 דקות
0

הורות במבט על

האירועים הביטחוניים האחרונים שהותירו 16 ילדים יתומים בוודאי גרמו להורים רבים להרהר על החיים ולהיכנס לפרופורציות. פעמים רבות לאחר שאנו...

טורים אישיים10 במאי 2022    3 דקות

כתיבת תגובה