טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 15-21.4.22

טורים אישיים12 באפריל 2022    4 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 15-21.4.22
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו

 

טלה

השבוע יהיה בסימן התחזקות הביטוי האישי וההגשמה. עם זאת, עומדים בפניכם שבועות של חולשה ועייפות. זה יהיה זמן טוב לעבודה פנימית ולעבודה על הגוף. עליכם להיות בפוקוס לגבי מה אתם רוצים ואיך אתם רוצים להוציא את זה לפועל. אתם חשים רגישות יתר ומתכנסים. תחושו בלבול וצורך בסדר.

 

שור

אתם חשים עצבנות וחוסר שקט, ובמקביל עולים אצלכם רעיונות חדשים. אל תתקבעו, וקבלו את שינויי התפיסה – עקשנות תוביל למשבר. מבחינה חברתית, אתם סוחפים ומלאי קסם ויכולים להשפיע. נצלו זאת על מנת להוביל מהלכים חברתיים משפיעים. הירח המלא במאזניים ישפיע על העבודה ו/או הבריאות.

 

תאומים

מבחינת הקריירה אתם יוזמים ונוכחים, וגם המזל לצדכם. זהו זמן טוב להפצה ופרסום. הציבו גבולות לעצמכם על מנת שלא תתישו את עצמכם, כי יש לכם נטייה כזו כרגע. מערכות יחסים בקריירה הן דומיננטיות ומשפיעות על מעמדכם. מבחינה חברתית, אתם דומיננטיים ומשפיעים. ראשון-שני: אינטנסיביים.

 

סרטן

אתם נפתחים לרעיונות חדשים, וזה גורם לכם לאופטימיות. שחררו את הישן, ואל תיצמדו לעבר. בקריירה השפעתכם מורגשת – אל תפחדו להביע ולהביא את עצמכם לקדמת הבמה, אף שזו לא הנטייה שלכם. הירח המלא במאזניים בחג ישפיע על האווירה בבית ובקרב המשפחה ויגרום לרגישות יתר.

 

אריה

אתם עוברים תקופה רגשית ומרגישים צורך להתכנס – חשים רגישות יתר ומגיעים להארות פנימיות, כמו גם בלבול והצפות רגשיות, וזאת כחלק מתהליך שאמור להוביל להתבהרות. ייתכן חיבור זוגי לפנויים, או חיזוק של האינטימיות למי שכבר נמצא בקשר. השבוע יהיה בסימן התחזקות האמונה העצמית שלכם.

 

בתולה

הזוגיות שואבת מכם אנרגיה, ואתם צריכים לשמור על הגבולות למרות האהבה והחיבור. היזהרו לא לאבד את עצמכם ביחסים. אתם נפתחים לרעיונות חדשים. אל תתעקשו על המוכר והידוע, אלא לכו עם הרעיונות. הירח המלא במאזניים בחג ישפיע על התחום הכלכלי. שלישי עד חמישי יהיו ימים אופטימיים בבית.

 

מאזניים

עליכם להציב גבולות לעצמכם בעבודה, כי יש לכם נטייה לתת מעצמכם בלי גבול – וזה עלול להתיש אתכם ולפגוע בכם פיזית, ולא תקבלו על זה שום קרדיט. בשישי-שבת הירח במזלכם יגרום לרגישות יתר, והוא יביא לסיומם של תהליכים רגשיים, גם במערכות היחסים. מעתה המקום שלכם ביחסים יהיה יותר דומיננטי.

 

עקרב

התקשורת ביחסים לא רגועה, ונדרש שינוי באופן שבו אתם מתקשרים, מה שגורם לעצבנות ולחוסר שקט. יש לכם נטייה לעקשנות ולחוסר גמישות, וכדאי להיפתח ולהתגמש. נפתחות בפניכם אפשרויות לפרסום והצלחה. היצירתיות בשיאה. יש לכם נטייה להקצין מצבים לא מאוזנים, וכדאי לשים לב לכך.

 

קשת

אירועים משמחים עשויים להתרחש במשפחה, אך מצד שני אתם עלולים לחוש הצפות רגשיות. שמרו על הגבולות במשפחה. בשלישי עד חמישי הירח במזלכם יגרום לאופטימיות מדבקת, אך תצטרכו להציב גבולות לאנשים לא מפרגנים בסביבתכם. הירח המלא במאזניים בחג יגרום לרגישות. תיתכן סגירת מעגל.

 

גדי

הסביבה הקרובה שואבת מכם אנרגיות. אל תעניקו בלי בקרה ובלי מחשבה, הציבו גבולות לאנשים סביבכם. אתם נוטים לתת, לעזור ולקחת אחריות על כולם, אך רצוי לשחרר ולא להתיש את עצמכם. בחמישי הירח במזלכם יגרום לרגישות ולכובד. השתדלו להיות במנוחה ולא להעמיס על עצמכם.

 

דלי

התחום הכלכלי מעסיק אתכם, ויש בפניכם אופציות להתרחבות כלכלית שכדאי לשקול. תידרשו לקחת סיכון, לא הכל גלוי בפניכם, אז רצוי להיות זהירים. אתם דומיננטיים ומשפיעים בסביבה הקרובה. התקשורת בבית חסרת שקט ומלווה בעצבנות, שעלולה לגרום להתפרצויות. תידרשו לשנות את התפיסה.

 

דגים

מרס, ונוס, נפטון ויופיטר בדגים – מה שגורם לרגישות יתר במערכות יחסים. יש לכם אפשרות להתאהבות, אך אם אתם ביחסים לא מאוזנים אתם עשויים לחוות עייפות. יש לכם נטייה לאבד את עצמכם בתוך קשרים ולא להציב גבולות ברורים, וזה עלול לפגוע בכם בהמשך. אתם בעומס רגשי, מכיוון שאתם סוגרים מעגלים.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 20-26.5.22

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה ונוס ויופיטר בטלה - הקסם באוויר חוזר. מערכות יחסים וכספים על הכוונת, התחלות חדשות ביחסים...

טורים אישיים17 במאי 2022    3 דקות
0

הורות במבט על

האירועים הביטחוניים האחרונים שהותירו 16 ילדים יתומים בוודאי גרמו להורים רבים להרהר על החיים ולהיכנס לפרופורציות. פעמים רבות לאחר שאנו...

טורים אישיים10 במאי 2022    3 דקות

כתיבת תגובה