טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 8-14.4.22

טורים אישיים5 באפריל 2022    4 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 8-14.4.22
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו 

 

טלה

השמש במזל טלה, ומרקורי ישהה שם עד יום שלישי: ימים של התחזקות הרצון שלכם לביטוי ולעשייה, יחד עם התמודדות עם פחדים שמונעים זאת. חשוב כרגע לעמוד מול עצמכם ומול הרצונות שלכם. יוזמות חברתיות שאתם מעורבים בהן נתקלות בקשיים. שימו לב: ההתמדה והעבודה הקשה יביאו לקצירת הפירות.

 

שור

ביום שלישי מרקורי נכנס למזלכם ומצטרף לאורנוס ולראש דרקון. יכולת הביטוי שלכם מתחזקת, רק שימו לב להתפרצויות ולחוסר סבלנות. חברתית, זו תקופה שבה אתם נהנים מפופולריות ומהצלחה. גם יכולת הנתינה והאמפתיה שלכם עולות, מה שמחזק את המעורבות החברתית שלכם. יש האטה בקריירה.

 

תאומים

תחושת כבילות מלווה אתכם, ואתם מרגישים שהחופש הצטמצם לכם. נסו להיות סבלנים, אף שזה לא פשוט לכם – דברים ישתחררו בהמשך. בקריירה יכולת הפרסום וההצלחה חזקות עדיין, וכדאי לנצל זאת ולהביע את עצמכם עד כמה שניתן. קסמכם מתחזק ואתם ממגנטים הזדמנויות להצלחות.

 

סרטן

בענייני קריירה אתם דומיננטיים ונוכחותכם מתחזקת. יכולת הביטוי וההשפעה גם חזקות. כדאי לנצל עיתוי זה לבטא את רצונכם למרות ההיסוסים. השקפת עולמכם ואמונותיכם מתחזקות ומתבהרות, ואתם נפתחים לעוד אפשרויות של נקודת מבט – מה שיביא לאופטימיות, שמחה ויכולת הצלחה.

 

אריה

ענייני מערכות יחסים עדיין מעכבים אתכם, ויש תחושה של כבילות ביחסים, בלי יכולת לעשות הרבה. היו סבלנים, זה ישתחרר בהמשך. חשבון הנפש שלכם בעניין גובר ומעיק. אתם מתחזקים עם עצמכם ומתחברים יותר לרצונותיכם, וגם האמונה בעצמכם מתחזקת ויכולת הביטוי העצמי מתאפשרת יותר.

 

בתולה

בעבודה התחושה היא שיש קושי ליזום ולהוציא לפועל – דברים מתעכבים, וזה מכביד עליכם ויוצר עומס. נראה שענייני זוגיות נותנים לכם קצת נחת ויש תחושת אהבה, רק תזכרו לשים גבולות. יש לכם נטייה לא לראות את המציאות כפי שהיא ולאבד גבולות ואנרגיה עם הצד השני. אל תהיו מובנים מאליהם.

 

מאזניים

ענייני זוגיות עדיין דומיננטיים, ונוכחותכם חזקה ביחסים. מי שנמצא ביחסים לא מאוזנים מרגיש זאת מאוד בזמן זה, וכדאי להקשיב לרצון ולבטא אותו. בסביבת העבודה אתם חייבים להציב גבולות לעצמכם אם אתם רוצים להגיע להישגים. יש לכם נטייה כרגע לתת יותר ממה שנכון לכם, מה שעלול להתיש.

 

עקרב

אתם דומיננטיים בסביבת העבודה ויכולת הניהול וההובלה מתחזקות ומורגשות. זהו זמן חשוב להביע את רצונכם, להיות אמיצים ולבקש את מה שמגיע לכם בענייני עבודה. ענייני אהבה ורומנטיקה נראים מבטיחים, ויש אפשרות להתאהבות ולחיבור רגשי עמוק. בבית ובמשפחה ייתכנו כעסים מודחקים.

 

קשת

אתם דומיננטיים, והאנרגיה מתחזקת. תחושת ההגשמה והביטוי העצמי מתעצמים, וזהו זמן ללכת עם האומץ והלב ולהביע את עצמכם בכל מה שתרצו. ייתכנו אירועים משמחים עם ילדים. בבית ובמשפחה אתם צריכים לדעת לשים גבולות ולא לתת בלי בקרה. יש תחושת תקיעות בקשרים עם הסביבה הקרובה.

 

גדי

בבית ובמשפחה אתם דומיננטיים, יש נטייה להתפרצויות וכעסים – וזה יירגע עד יום שלישי. כאב שקשור למקומכם במשפחה עולה – הוא דורש מכם לא לוותר על מקומכם ולבטא את עצמכם. יש אצלכם רגישות גבוהה כרגע לאנשים בסביבה הקרובה. שימו לב שאתם מציבים גבולות ולא מקריבים עבור אף אחד.

 

דלי

מרס וסטורן במזלכם ולא מקילים עליכם. קיים קושי ביוזמות ובפעולות, האנרגיה ירודה ויש תחושה שדברים תקועים ולא זזים. כדאי לא לדחוף כלום כרגע, להמתין בסבלנות – זה ישתחרר בשבועות הקרובים. זמן שכדאי לנוח בו ולהוריד פרופיל ולא לנסות בכוח לעשות וליזום. אפשר לתכנן את צעדיכם הבאים.

 

דגים

ונוס, יופיטר ונפטון בדגים: זמן להתחבר לאהבה ולנתינה שלכם, רק שמרו על גבולות בריאים – לא לשכוח את עצמכם בדרך. הרגישות לאחר גבוהה, ויש גם אפשרות להתאהבות בזמן זה. הנטייה שלכם לאשליות ופנטזיה גבוהה גם כן, שימו לב לכך בזמן זה. יש תחושת עייפות וירידת אנרגיה בכל הקשור לעשייה וליוזמות.

 

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 20-26.5.22

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה ונוס ויופיטר בטלה - הקסם באוויר חוזר. מערכות יחסים וכספים על הכוונת, התחלות חדשות ביחסים...

טורים אישיים17 במאי 2022    3 דקות
0

הורות במבט על

האירועים הביטחוניים האחרונים שהותירו 16 ילדים יתומים בוודאי גרמו להורים רבים להרהר על החיים ולהיכנס לפרופורציות. פעמים רבות לאחר שאנו...

טורים אישיים10 במאי 2022    3 דקות

כתיבת תגובה