טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 1-7.4.22

טורים אישיים29 במרץ 2022    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 1-7.4.22
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו

 

טלה

השבוע יהיה בסימן התמודדות עם התחלות והתחדשות, ויצופו פחדים והיסוסים. האומץ שלכם בשעת מבחן, ורצוי ללכת איתו ולא לחשוש. מערכות יחסים חברתיות מצויות בעיצומו של תהליך שחרור קרמה, ונדרשים דיוק וחשבון נפש. ייתכנו חיבורים חשובים חדשים. בראשון-שני תתמודדו עם עניינים כלכליים.

 

שור

קשרים ויחסים בקריירה מעסיקים אתכם ושואבים את תשומת הלב. זהו שבוע מאתגר בכל הנוגע ליוזמות בקריירה. נדרש מכם להתאזר בסבלנות, מכיוון שייתכן שיהיו יוזמות שלא ניתן להוציא לפועל כרגע וייתכנו עיכובים שונים. חפשו דרכים אחרות ליזום, גם כאלה שלא חשבתם עליהן עד כה.

 

תאומים

הזדמנויות נפתחות בפניכם בקריירה וביכולתכם להתפתח, להתרחב ולזכות בהצלחה. מולד הירח בטלה בשישי ישפיע על התחום החברתי: תוכלו להוביל או לארגן אירועים חברתיים ולהוציא לאור את האג'נדות החברתיות שלכם. הירח במזלכם בשלישי עד חמישי בצהריים יביא עמו אירועים ועיסוק רגשי.

 

סרטן

בקריירה נפתחות בפניכם הזדמנויות לבטא את עצמכם, להגיע להישגים ולהשיג את מטרותיכם. מולד הירח בטלה פותח חודש של התחזקות בקריירה, ורצוי ליזום ולהיות פעילים. זוהי תקופה טובה לעבוד על החששות שלכם לבטא את עצמכם. שימו לב – חלק מהיוזמות תתקשו להוציא לפועל, היו סבלניים.

 

אריה

נדרשת עבודה על מערכות היחסים, וייתכנו ניתוקים ו/או חיבורים. הקשיבו ללבכם ואל תתפשרו, גם אם זה אומר לקבל החלטות גורליות לא פשוטות. מולד הירח בטלה פותח חודש של התחזקות אנרגטית. תידרשו לשנות את התפיסה ולאזור אומץ לבצע שינויים. תיתכן נסיעה שתפתח בפניכם הזדמנויות.

 

בתולה

יוזמות בעבודה נתקלות בקשיים. נדרשת סבלנות, מכיוון שהיוזמות שלכם מקדימות את זמנן, ותהיה בהמשך אפשרות ליישם אותן. אתם בעיצומו של תהליך שינוי, שאת פירותיו תראו בהמשך. מולד הירח בטלה פותח חודש של כעס ופחד ליזום. במסגרת התהליך שאתם עוברים תצטרכו לא לוותר לעצמכם.

 

מאזניים

אתם נוטים לרצות ולהתפשר למען שלום בית, אבל כרגע הדחף שלכם הוא לא לוותר ביחסים. מולד הירח בטלה יהפוך אתכם למובילים במערכות יחסים. תצטרכו לעמוד מול הפחדים, להיות אמיצים ולא לוותר על עצמכם. חשוב לבטא את העצמאות והאינדיווידואליות שלכם ביחסים. שישי-שבת יהיו מאתגרים.

 

עקרב

אתם נמרצים ויוזמתיים, וזהו זמן טוב לבטא את רצונכם בעבודה. הבריאות משתפרת ואתם מתחזקים פיזית. בהשפעת מולד הירח בטלה, כדאי לא לוותר על רצונכם בעבודה, למשל על תנאים והטבות, כי יכול להיות שכרגע תוכלו לקבל את מה שתרצו, אם תהיו אמיצים לבקש. היחסים בבית מקשים עליכם.

 

קשת

ההגשמה העצמית והיצירתיות מתחזקות. תוכלו ליישם את הרעיונות שלכם. זהו זמן טוב להוציא לאור את כל מה שלא התאפשר עד כה, ליזום רעיונות ולבטא את רגשותיכם. מולד הירח בטלה יפתח חודש של הזדמנויות לביטוי יצירתי. עניינים חיוביים שקשורים לילדים יעסיקו אתכם.

 

גדי

הבית והמשפחה דורשים מכם אנרגיות ומעורבות. נוכחותכם נדרשת. תצטרכו לנווט בין כעסים והתלהטות יצרים על מנת להגיע לניקוי ושחרור, שיובילו להתחלות חדשות. מולד הירח בטלה יחזק את התחושה שאתם עומדים בפני התחלה חדשה ונכונה יותר ושחרור הישן, המקובע, המסורתי והמקובל.

 

דלי

חלקכם מרגישים כבולים ליחסים לא מתאימים, ושאין לכם יכולת תזוזה או פעולה. התחושה הזו מכבידה עליכם. השתדלו להיות סבלניים ולתכנן את הצעדים שלכם לקראת שינוי. מולד הירח בטלה יחזק את מערכות היחסים עם הסביבה הקרובה. בראשון-שני תחושו רגישות וחוסר שקט בבית.

 

דגים

חשוב מאוד להישאר עם הרגליים על הקרקע, באמצעות מדיטציות, עבודה על הגוף, אומנויות לחימה, יוגה וכל דבר אחר. חשוב ללכת עם הדחף שלכם לביטוי יצירתי. גם התחום הכלכלי יתחזק. שישי-שבת יהיו חשובים בתחום הכלכלי; שלישי עד חמישי יהיו טובים מבחינה תקשורתית בבית ובקרב המשפחה.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 20-26.5.22

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה ונוס ויופיטר בטלה - הקסם באוויר חוזר. מערכות יחסים וכספים על הכוונת, התחלות חדשות ביחסים...

טורים אישיים17 במאי 2022    3 דקות
0

הורות במבט על

האירועים הביטחוניים האחרונים שהותירו 16 ילדים יתומים בוודאי גרמו להורים רבים להרהר על החיים ולהיכנס לפרופורציות. פעמים רבות לאחר שאנו...

טורים אישיים10 במאי 2022    3 דקות

כתיבת תגובה