טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 25-31.3.22

טורים אישיים23 במרץ 2022    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 25-31.3.22
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו

 

טלה

מרקורי יצטרף ביום שני לשמש שבמזלכם. נוכחותכם מתחזקת והאנרגיות חוזרות. גם יכולת הביטוי, הישירות והכנות חוזרות. חברתית, עדיין יש קשרים שיוצרים עצבנות וחוסר סבלנות. נדרשים שינוי תפיסה ופתיחות בכל הנוגע לקשרים חברתיים. הייחודיות, העצמאות והאינדיבידואליות מתחזקות.

 

שור

ענייני קשרים ויחסים בקריירה עדיין מעסיקים ומשפיעים. יש תהליך של ניתוקים וחיבורים חדשים, עם השפעה ישירה על מעמדכם ומצבכם בקריירה. קשה לכם להיות סבלנים, אבל זה מתבקש. זמן חשוב לשחרר את מי שלא תורם יותר ולהתחבר לאנשים חדשים. ייתכנו גם יחסים רומנטיים דרך הקריירה.

 

תאומים

מערכות יחסים מתנתקות ואחרות מתחברות. ייתכנו היכרויות בטיולים ו/או לימודים שישנו את תפיסת עולמכם. יש נטייה לעצבנות וחוסר סבלנות. התחברו לייחודיות ולאינדיבידואליות שלכם. בקריירה אתם בשיאכם, עם אפשרויות הצלחה ופרסום גדולות כרגע. חברתית, אתם מתחזקים ויכולת ההשפעה גדלה.

 

סרטן

מבחינה רגשית אתם מרגישים חוסר שקט ועצבנות. מערכות היחסים שלכם נמצאים במפנה משמעותי, שדורש מכם לשחרר וללכת עם הלא צפוי והמפתיע – מה שלכם לא פשוט. עם כל זאת, אתם כן נפתחים בהשקפת עולמכם, וכן יותר אופטימיים מהרגיל. טיולים ולימודים יכולים להכניס לכם שמחה וסיפוק.

 

אריה

אתם בתהליך חשוב של שחרור מערכות יחסים שאינן מתאימות יותר. אל תפחדו להשתחרר ממה שלא נכון יותר, משהו חדש ומפתיע מחכה לכם. צפויים חוסר שקט ועצבנות, שילוו את התהליך. עמוק פנימה אתם חשים אופטימיות בלתי מוסברת, ואתם מתחילים להיפתח לאפשרויות רגשיות חדשות.

 

בתולה

יחסים וקשרים בעבודה נמצאים בתהליך של שחרור וניפוץ הישן והלא נכון יותר. ייתכנו עצבנות וחוסר סבלנות בתהליך. ייתכנו גם יחסים רומנטיים לא צפויים בסביבת העבודה. מערכות יחסים זוגיות מסבות לכם כרגע אופטימיות ואושר. שימו לב שאתם שומרים על גבולות בריאים ולא מאבדים את עצמכם.

 

מאזניים

מערכות יחסים ואהבה דומיננטיות כרגע בחייכם. אתם בשבועות חשובים בעניינים אלו. ייתכן שיהיו ניתוקים ו/או חיבורים משמעותיים בחייכם ביחסים. בעבודה אתם יכולים ליהנות מהטבות ומהצלחות. סביבת העבודה שמחה ואופטימית – מה שמשפר את תנאי העבודה. השתדלו לשים גבולות לעצמכם.

 

עקרב

יחסים בבית ובמשפחה עדיין מטרידים אתכם ויוצרים חוסר שקט. תצטרכו סבלנות בשבועות הקרובים עם הקרובים לכם. קודים ביחסים משתנים, ותצטרכו להיפתח לשינוי. אלו שבועות טובים לחיזוק הביטוי וההגשמה העצמית. כדאי לבטא ולקדם את עצמכם בכל תחום שבו אתם מעוניינים להתחזק.

 

קשת

אתם מתחזקים, נוכחותכם בולטת, אתם מובילים ונמרצים מהרגיל. זמן טוב להביע את עצמכם ולהוציא את עצמכם לאור. בבית ובמשפחה ייתכנו אירועים משמחים, וכדאי גם להציב גבולות כדי שלא תתישו את עצמכם. יחסים בסביבה הקרובה עדיין מעסיקים אתכם ולוקחים אנרגיה, השתדלו להיות סבלנים ולשחרר.

 

גדי

אתם פעילים ודומיננטיים בבית ובמשפחה. זמן טוב ללימודים ולהרחבת הידע, בעיקר בתחומי הרוח והנפש. אתם נפתחים לידע ולהתפתחות, מה שיכול גם להרחיב את מעגל הסביבה הקרובה. מומלץ להקשיב לבטן ולהיפתח לידע חדש שיביא גדילה ואופטימיות. בתחום הכלכלי שימו לב ליחסים שאתם רוקמים.

 

דלי

מרס, ונוס וסטורן במזלכם – בזווית מאתגרת לאורנוס: אתם בתהליך לא פשוט של ניתוק מהישן וחיבור לחדש בכל הקשור למערכות יחסים. חוסר שקט ועצבנות מאפיינים את השבועות האלה. אל תעצרו את התהליך ואל תעכבו אותו. כלכלית, יגיעו הזדמנויות להתרחבות והתחזקות השפע.

 

דגים

יופיטר ונפטון בדגים, ומרקורי יישאר עד יום שני ואז יעבור לטלה. עניין הגבולות של הדגים דורש התייחסות ותשומת לב. אומנם יש לכם כרגע הזדמנויות רבות להצלחה, הגשמה וחיבור לידע ורוח, אבל עם זאת – אתם צריכים להיות מקורקעים ותכליתיים. כמו כן, כדאי כרגע לעבוד במקביל גם על הגוף שזקוק לאנרגיה.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 20-26.5.22

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה ונוס ויופיטר בטלה - הקסם באוויר חוזר. מערכות יחסים וכספים על הכוונת, התחלות חדשות ביחסים...

טורים אישיים17 במאי 2022    3 דקות
0

הורות במבט על

האירועים הביטחוניים האחרונים שהותירו 16 ילדים יתומים בוודאי גרמו להורים רבים להרהר על החיים ולהיכנס לפרופורציות. פעמים רבות לאחר שאנו...

טורים אישיים10 במאי 2022    3 דקות

כתיבת תגובה