טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית 21.1-27.1.22

טורים אישיים21 בינואר 2022    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית 21.1-27.1.22
צילום: אינגאימג'

טלה

אתם מאוד דומיננטיים חברתית, ויש לכם יכולת להשפיע על הרבה קבוצות של אנשים. זה יכול להתבטא בהדרכה של ידע, ברעיון או באידיאולוגיה חברתית. בקריירה: מערכות יחסים משפיעות מאוד, קשרים מתנקים ומשתחררים ומתחילים להתייצב או להסתיים. יום טוב: חמישי מהצהריים.

שור

ענייני קריירה מעסיקים אתכם כרגע, אתם דומיננטיים ויצירתיים רעיונית. יש חוסר סבלנות ועצבנות, שמקשים על הרעיונות להתממש. מעמדכם מתחזק – אם תהיו סבלנים מספיק בשבועות הקרובים. יש גם אפשרות לקידום והתפתחות כרגע בקריירה, אם תלכו עם הרעיונות המיוחדים שלכם עד הסוף.

תאומים

הזדמנויות מפתיעות לנסיעות ולימודים מרחיבי אופקים. רעיונות יצירתיים צצים לכם, הסקרנות הטבעית שלכם מתחזקת, יש לכם רצון ומשיכה ללמוד ולהבין דברים חדשים, וגם מערכת האמונות שלכם והשקפת העולם מתרחבות ומשתנות. אתם נוטים להיות יותר בוגרים ומפוכחים.

סרטן

אתם עוברים תהליך מאוד עוצמתי רגשית – והרבה תובנות יורדות לכם. יש חשבון נפש פנימי עמוק, עם הבנה של תהליכים שאותם עברתם ואתם עוברים. זה מלווה בחוסר שקט ועצבנות פנימית שלא תמיד מובנת. חשוב שתיתנו לעצמכם את השקט והרגיעה כרגע. טיפולי מגע יכולים מאוד לעזור לכם.

אריה

ענייני זוגיות ומערכות יחסים דומיננטיים כרגע, וייתכנו בעיות בתקשורת, חוסר סבלנות ועצבנות – שימו לב לא ללבות את האש ולא ליצור ויכוחים מיותרים, אין כרגע ראייה נכונה כלפי הצד השני. נדרשת מכם סבלנות, ולהסיק מסקנות. בחשבון הנפש המתנהל כבר יותר משנה – זהו זמן לקבלת החלטות.

בתולה

אתם דומיננטיים בסביבת העבודה. יש חוסר שקט, עצבנות ונטייה לחוסר סבלנות. עניינים יכולים לצאת משליטה, שימו לב לכך והשתדלו להיות סבלנים למרות הקושי. יש לכם הרבה רעיונות יצירתיים, אך כרגע לא ניתן ליישם הכל. אתם אומנם מקדימים את זמנכם בראייה לעתיד, אבל תהיו סבלנים.

מאזניים

ענייני אהבה ורומנטיקה מפעילים אתכם כרגע. שימו לב לתקשורת – יש נטייה להתפרץ ולהיות חסרי סבלנות כלפי אנשים שאתם אוהבים. נטייה לעצבנות וחוסר שקט. אתם בתהליך של חשבון נפש בענייני אהבה, והתקשורת כרגע לא בשיאה – לכן כדאי לחכות עד אחרי נסיגת מרקורי.

עקרב

חוסר שקט, עצבנות וחוסר סבלנות בתקשורת בבית ובמשפחה. לא כדאי כרגע להיכנס לחשבונות וויכוחים עם בני המשפחה, חכו שמרקורי יסיים נסיגה. אתם חשים שהיחסים במשפחה/זוגיות לא על מי מנוחות, מה שיוצר חוסר שקט ומתחים גדולים. יכולים להיות התפרצויות וכעסים.

קשת

מרס עוד נמצא במזלכם, לכן עדיין כדאי לשים לב לשמירה על האנרגיה ולמיקוד שלה, ולא לפזר אותה סתם בפעולות לא יעילות. כדאי לעשות ספורט ולעבוד על הגוף. בסביבתכם הקרובה אתם דומיננטיים ומשפיעים, רק שימו לב – מרקורי בנסיגה מביא איתו הרבה עצבנות וחוסר שקט.

גדי

ונוס שבנסיגה, פלוטו ומיום שלישי גם מרס – נמצאים במזלכם. מערכות היחסים שלכם עדיין נמצאים בתהליך ניקוי ושחרור של כל מה שלא מתאים יותר. עם זאת, יש תחושת יציבות, שמתחילה להיות מורגשת. ענייני כספים צריכים תשומת לב. היו ערים להוצאות בלתי צפויות.

דלי

השמש, מרקורי שבנסיגה וסטורן – נמצאים במזלכם. נסיגת מרקורי במזלכם, הצמידות לסטורן והזווית מתוחה לאורנוס, שליט מזלכם, יוצרים עצבנות, מתח, חוסר שקט וחוסר סבלנות. אתם עלולים לפוצץ יחסים, בעיקר בבית ובמשפחה. אתם מרגישים חוסר יכולת לספוג יותר את המצב וצורך בשינוי.

דגים

יופיטר ונפטון במזלכם. אתם חשים חוסר שקט ועצבנות פנימית לא מוסברת. הפתיל קצר, ואתם חשים לא מובנים. יכולות להיות התפרצויות בסביבה הקרובה, מכם או עליכם. שימו לב, אתם בימים שבהם כדאי לא לקחת הכל אישית. שחררו את הצורך להבין או להיות מובנים, זה יעבור.

סיגל גליה אליהו ׀ אסטרולוגית ומטפלת רוחנית ׀ טל' 052-3486120
מייל: sigale68@gmail.com ׀ כל הזכויות שמורות

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 20-26.5.22

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה ונוס ויופיטר בטלה - הקסם באוויר חוזר. מערכות יחסים וכספים על הכוונת, התחלות חדשות ביחסים...

טורים אישיים17 במאי 2022    3 דקות
0

הורות במבט על

האירועים הביטחוניים האחרונים שהותירו 16 ילדים יתומים בוודאי גרמו להורים רבים להרהר על החיים ולהיכנס לפרופורציות. פעמים רבות לאחר שאנו...

טורים אישיים10 במאי 2022    3 דקות

כתיבת תגובה