טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 10-16.12.21

טורים אישיים7 בדצמבר 2021    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 10-16.12.21
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו

 

טלה

אופטימיות באוויר – משהו נפתח בהשקפת עולמכם ומשליך על כל התחומים. מיום שלישי האנרגיה תחזור, בעיקר בתחומי הלימודים והנסיעות. תיפתח בפניכם אפשרות לנסוע ולהרחיב אופקים. מערכות יחסים שקשורות לקריירה או שהתהוו במהלכה – עוברות תהליך שינוי עמוק, וייתכן שיחסים ארוכי טווח ישנו את מהותם.

 

שור

עד יום שלישי הכוכב מרס, ששוהה בבית הזוגיות שלכם, גורם למתח ולכעסים. מיום שלישי תחושו הקלה בענייני זוגיות ושותפויות – והאופטימיות תחזור. אתם מצויים בתהליך, שנמשך לאורך כל השנה האחרונה, של שחרור הישן והסתגלות לחדש, אך העקשנות שלכם מעכבת. שלישי-חמישי: הירח במזלכם יגרום לרגישות יתר.

 

תאומים

הזוגיות מעסיקה אתכם – הזדמנויות, היכרויות ויוזמות בתחום הרומנטי יתרחשו בשבועות הקרובים. במקביל, אתם עוברים תהליך לא פשוט של שחרור יחסים מהעבר או מההווה שזמנם עבר. חשוב לשחרר כל קשר שלא עובד כדי להיות פנויים להזדמנויות חדשות. ימים טובים השבוע: ראשון עד שלישי.

 

סרטן

מערכות זוגיות עוברות שינויים עמוקים, חומות נופלות וכללים משתנים. התהליך דורש שחרור של הישן ובניית החדש. בעבודה אתם בולטים, ולפניכם הזדמנויות חדשות והטבות. מיום שלישי המרץ וההתלהבות שלכם חוזרים. זהו זמן טוב ליזום בעבודה. בעקבות חזרת המרץ, עשויה להיות גם הטבה בריאותית.

 

אריה

המתח בבית יירגע החל מיום שלישי, ותחושו הקלה. האופטימיות חוזרת, האהבה מתחזקת וגם האנרגיה, ותוכלו לבטא את עצמכם בקלות ובהתלהבות. היצירתיות שלכם בשיאה, וזהו זמן טוב לקדם את ההגשמה והביטוי האישיים. בעבודה קשרים ויחסים משתנים, וייתכנו פרידות או שינויים ביחסים ארוכי טווח.

 

בתולה

בהשפעתכם, האווירה בבית אופטימית, מה שמחזק אתכם. מיום שלישי יחזור המרץ שלכם לפעול וליזום למען המשפחה והבית. בתחום הרומנטי אתם נמצאים בתקופה של שחרור דפוסים ישנים, הרס הישן ובניית החדש. ייתכנו פרידות ושינויים, אך גם היכרויות גורליות חדשות. ימים טובים: שלישי עד חמישי.

 

מאזניים

אתם דומיננטיים בסביבתכם, פתוחים ומשרים אופטימיות. היכרויות חדשות, מידע חדש ויוזמות חדשות נכנסים לחייכם. ייתכנו נסיעות קצרות ומהנות. היחסים עם אחים/אחיות מיטיבים איתכם בשבועות אלה. היחסים בבית דורשים מכם שחרור וניקוי אמונות, פחדים ושליטה – מה שעלול לגרום לחוסר ביטחון.

 

עקרב

מרס במזלכם עד יום שלישי, ועד אז יימשכו האינטנסיביות והצורך בשליטה על המצב. יוזמות שקשורות ליחסים – כדאי להוציא לפועל עד שלישי. משלישי יירדו המתח והאינטנסיביות, והאנרגיה שלכם תהיה פחות לחוצה וכועסת. הזדמנויות ליוזמות פיננסיות והשקעות יגיעו אליכם החל משלישי.

 

קשת

נוכחותכם בולטת, אתם יוזמתיים ופעילים, וההתלהבות והאנרגיה חוזרות. זמן טוב לנסיעות ולימודים. כדאי מאוד לדעת לשמור על גבולות ופרופורציות ולא להיסחף, בעיקר בבית ובקרב המשפחה. לפניכם אפשרויות לחזק את הביטחון הכלכלי, אך תצטרכו להשקיע ולגלות סבלנות.

 

גדי

אתם בתהליך של שחרור אמונות כובלות, פחדים ומחסומים ביחסים ובתחום הכלכלי. ייתכנו פרידות בקשרים ארוכים שאינם תורמים לכם יותר, וייתכנו גם חיבורים חשובים. זו תקופה מאוד משמעותית, שיכולה להביא לשינוי עמוק בחייכם. חשוב שתיתנו לתהליך את הזמן ותשתפו פעולה.

 

דלי

משלישי תחושו הקלה מהאינטנסיביות של השבועות האחרונים. הקלילות והאופטימיות יחזרו, והאנרגיה וההתלהבות יתחזקו. הפופולריות שלכם בשיאה, ואתם פעילים ובולטים מבחינה חברתית. משלישי ייפתחו יוזמות חברתיות. קשרים גורליים נבנים מאחורי הקלעים, ואתם עוברים תהליך של ניקוי ושחרור.

 

דגים

הזדמנויות נפתחות בקריירה. כדאי לחזק את הביטוי העצמי ולהיות אקטיביים בקריירה. לימדו לשים גבולות ולהיות ממוקדים אנרגטית, כדי לא להתיש את עצמכם. בשישי-שבת הירח במזלכם יגרום לרגישות יתר. אלה ימים טובים לשהייה בטבע, מדיטציה, מוזיקה ועבודה על הגוף.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 20-26.5.22

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה ונוס ויופיטר בטלה - הקסם באוויר חוזר. מערכות יחסים וכספים על הכוונת, התחלות חדשות ביחסים...

טורים אישיים17 במאי 2022    3 דקות
0

הורות במבט על

האירועים הביטחוניים האחרונים שהותירו 16 ילדים יתומים בוודאי גרמו להורים רבים להרהר על החיים ולהיכנס לפרופורציות. פעמים רבות לאחר שאנו...

טורים אישיים10 במאי 2022    3 דקות

כתיבת תגובה