טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 3-9.12.21

טורים אישיים30 בנובמבר 2021    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 3-9.12.21
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו

 

טלה

ליקוי החמה בשבת יחזק את השינוי בהשקפת עולמכם, וייתכנו מחשבות על נסיעה רחוקה או לימודים. זהו זמן טוב ללימודים רוחניים, שעשויים להביא לשינוי בחייכם בהמשך. מערכות יחסים מקצועיות עוברות שינוי עמוק ויסודי – האמונות, הנאמנות והמוסר נבחנים.

שור

ליקוי החמה בשבת ישפיע עליכם רגשית, ויביא להארות ולהבנות לגבי התנהלותכם הרגשית. תעברו תהליך פסיכולוגי עמוק בחודשים הקרובים, שייגע גם בנושא של כספים שצריכים להגיע אליכם. ייתכנו התחזקות כלכלית והזדמנויות לשפע. ימים טובים השבוע: ראשון עד שלישי.

תאומים

ליקוי החמה בשבת בבית הזוגיות שלכם ישפיע על מערכות היחסים בחודשים הקרובים. שינויים צפויים ביחסים, וייתכנו אף היכרויות גורליות לפנויים. אתם משקיעים באינטנסיביות בעבודה, ורצוי להוריד קצת לחץ ולהבין שאין לכם שליטה על הכל. ימים טובים השבוע: שלישי עד חמישי.

סרטן

ליקוי החמה בשבת ישפיע על ענייני עבודה ובריאות, והחודשים הבאים יהיו אינטנסיביים בתחומים הללו. תצטרכו לשמור על גבולות בעבודה, גם מבחינת תקשורת, כלומר לא לומר כל דבר ולדעת איך להעביר מסרים. ייתכנו פרידות או היכרויות גורליות.

אריה

ליקוי החמה בשבת ישפיע על ענייני האהבה והילדים. היצירתיות בשיאה, ויהיו לכם הזדמנויות לחזק ולהביע את עצמכם. התחום הרומנטי דומיננטי, וייתכנו היכרויות גורליות לפנויים. כמו כן, צפויים אירועים משמעותיים הקשורים בילדים. היחסים בעבודה מעמיקים – וישפיעו מאוד על חייכם.

בתולה

ליקוי החמה בשבת ישפיע על הבית והמשפחה. החודשים הקרובים יהיו מאוד אינטנסיביים, וייתכנו אירועים משמחים וגם דרמות גדולות. ביחסים רומנטיים צפויים שינויים עמוקים, שכוללים בדיקה מחודשת של הנאמנות. תידרשו לשינויים פנימיים עמוקים ולשחרור דפוסים.

מאזניים

ליקוי החמה השבוע ישפיע על הסביבה הקרובה, על הקשרים בחייכם ועל הלימודים. ייתכנו שינויים דרמטיים בחודשים הקרובים בתחומים אלה – היכרויות חדשות או פרידות מאנשים קרובים. גם היחסים עם האחים יכולים להיות מושפעים מהמצב.

עקרב

מרס במזלכם גורם לאינטנסיביות בכל הקשור לביטוי עצמי, יוזמות ופעולות. אתם מלאי אנרגיה וכוח רצון, ויש לכם יכולת להזיז הרים, אך חשוב להיות ממוקדים ומדויקים. ליקוי החמה ישפיע על התחום הכלכלי, וייתכנו אירועים משמעותיים בתחום, כגון אפשרויות להתרחבות כלכלית.

קשת

ליקוי החמה במזלכם בשבת ישפיע על השנה הקרובה, בעיקר אצל אלו החוגגים השבוע יומולדת. החודשים הקרובים יהיו אינטנסיביים בחוויות של התרחבות: ידע, מימוש עצמי, נסיעות, שינוי השקפת עולם ועוד. הישארו מחוברים לאמת שלכם ופעלו על פיה. ימים טובים השבוע: שלישי עד חמישי.

גדי

ונוס ופלוטו בצמידות במזלכם גורמים להתעסקות אינטנסיבית בענייני מערכות יחסים וכספים, בשל תהליכי שינוי גדולים הדורשים את שחרור הישן ובניית החדש – מה שגורם לכם לחוסר ביטחון ופחד. בימים ראשון עד שלישי הירח במזלכם ומחזק את הרגישות ואת תחושת הכבדות והעומס.

דלי

ליקוי החמה ישפיע על עניינים חברתיים: אתם דומיננטיים ויהיו לכם הזדמנויות להשפיע מבחינה חברתית על אנשים רבים בחודשים הקרובים, במסגרת העבודה או באינטראקציה קבוצתית אחרת. הידע שלכם יתרחב, וייתכנו נסיעות ו/או לימודים. בשלישי עד חמישי: התחזקות חברתית.

דגים

ליקוי החמה ישפיע על הקריירה – תוכלו לקבל הזדמנויות להתרחבות ולהשפעה, ואולי אף פרסום. יש לכם כרגע יכולת להעביר מסרים וידע להרבה אנשים, אולי אף לחו"ל או למקומות שלא הגעתם אליהם עד היום. מבחינה חברתית, קשרים עוברים שינויים, אשר גורמים לחוסר יציבות.

 

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ | תחזית שבועית 21.1-27.1.22

טלה אתם מאוד דומיננטיים חברתית, ויש לכם יכולת להשפיע על הרבה קבוצות של אנשים. זה יכול להתבטא בהדרכה של ידע,...

טורים אישיים21 בינואר 2022    3 דקות
0

הורות | ביישנות אצל ילדים

טלי היא נערה בכיתה ט'. היא עדינה, חייכנית ושקטה. לדבריה, היא תפסה את התפקיד של "השקטה הכיתתית", והיא לא יודעת...

טורים אישיים19 בינואר 2022    3 דקות

כתיבת תגובה