טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 26.11-2.12.21

טורים אישיים23 בנובמבר 2021    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 26.11-2.12.21
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו

 

טלה

אחרי חודש אינטנסיבי, האופטימיות חוזרת והמחשבה מתבהרת. ברצונכם להיפתח לרעיונות חדשים, כמו לימודים או נסיעות. קשרים מקצועיים, או כאלה שהתהוו דרך הקריירה, מעניקים לכם ביטחון, אך עליכם לעבור תהליך עמוק ולעבוד על דפוסים שמעכבים אתכם ופחדים.

 

שור

מתחים בזוגיות משפיעים על האנרגיה בשאר התחומים. יש לכם נטייה לנפץ ולנתק, וזה עלול להיות קיצוני וסופי, אך גם יכול להיות נכון לכם בסופו של דבר. בגלל המתח והאינטנסיביות נדרש מכם לשחרר שליטה, להרפות ולתת לתהליך להסתיים. הקריירה מושפעת ונבלמת.

 

תאומים

הזדמנויות זוגיות נפתחות בשבועות הקרובים, כדאי לשמור על אופטימיות – ייתכן שיגיעו קשר משמעותי והתאהבות. אתם עוברים שינויי תפיסות ודפוסים בכל הנוגע למערכות יחסים. בעבודה אתם מרגישים לחץ ואינטנסיביות, אף שיש רגיעה יחסית. חשוב לנוח וללמוד להרפות.

 

סרטן

במערכות יחסים מתרחש תהליך עמוק של שינויי דפוסים וכאבים – ופחדים עולים. אתם זקוקים לביטחון ביחסים, וזה לא פשוט לכם. נדרשים זמן וסבלנות לשינוי, שבו תצטרכו לשחרר את העבר ואת האחיזה בפחדים. בעבודה ייפתחו הזדמנויות. אתם דומיננטיים ויצירתיים – וזה ניכר.

 

אריה

למרות האופטימיות הזהירה, המתח נמשך. יש לחצים ופחדים בבית, חשבון נפש בזוגיות, ולחלקכם המצב לא פשוט מבחינה רגשית. יום שישי יהיה טעון במיוחד מהבחינה הזו. למרות זאת, ייפתחו הזדמנויות לאהבה לפנויים. הקשרים בעבודה מצויים בתהליכי שינוי.

 

בתולה

בבית האווירה משתפרת, והיא יותר אופטימית. גם התקשורת בין בני הבית יותר טובה. ייתכנו נתקים בסביבתכם הקרובה. בתחום הרומנטי מתרחשים תהליכים אינטנסיביים ועוצמתיים של שינויים מהיסוד, כולל בדפוסי התנהגות. קשרים מתחזקים או מסתיימים בשל השינויים.

 

מאזניים

נוכחותכם מתחזקת ומאירה את הסביבה הקרובה, אתם נפתחים ומושכים עניין. זהו זמן טוב לנסיעות, לטיולים קצרים, ללימודים או לקורסים. הקשרים והיחסים בבית ובקרב המשפחה מצויים בתהליכי שינוי, שמציפים פחדים וגם את הצורך בשחרור דפוסים ישנים.

 

עקרב

אתם נקלעים למצבים קיצוניים ומורכבים, שמלווים בצורך לנפץ ולשבור את כל מה שלא נראה לכם ואת כל מה שלא בשליטתכם. ברצונכם לשחרר כעסים, ואתם חשים דחף לשלוט במצב למרות התנגדות לכך מהסביבה. מומלץ לנתב את האנרגיה לספורט או לכל פעילות אחר שתסייע בשחרור.

 

קשת

שמש ומרקורי במזלכם גורמים להתחזקות אנרגטית ולאופטימיות. התקשורת משתפרת, רעיונות חדשים עולים, ואפשרויות חדשות נפתחות בפניכם. מבחינה כלכלית, אתם מצויים בתהליך שינוי משמעותי, וייתכנו הזדמנויות לייצר ביטחון כלכלי לטווח ארוך, אך זה ידרוש מכם הרבה עבודה.

 

גדי

הכוכב ונוס מתקרב לפלוטו במזלכם, ויישאר שם תקופה ארוכה – מה שגורם לתהליכי שינוי אינטנסיביים במערכות יחסים ובתחום הכלכלי. הביטחון והיציבות שאתם זקוקים להם מצויים בתהליך בנייה מחדש, וזה מערער אתכם. שתפו פעולה עם התהליך ושחררו את הישן.

 

דלי

אף שיש הקלה מסוימת, המתחים נמשכים: המאבק בין מה שהיה למה שיהיה, והקושי להיפרד מהעבר ומהישן, שמקשה על קבלת החדש והמשודרג. אתם נלחמים בעצמכם, שחררו שליטה ותנו לתהליך לקרות. דברים בחייכם יסתיימו, ואין טעם למנוע זאת, כי אתם רק דוחים את הקץ.

 

דגים

הזדמנויות מתפתחות בקריירה – יש אפשרויות להתרחבות, להצלחה, ואפילו לפרסום. מערכות יחסים חברתיות מעמיקות ועוברות תהליכי שינוי משמעותיים: ייתכן שקשרים ישנו את אופיים, וייתכן שיסתיימו אחרי תקופה ארוכה. כמו כן, ייתכנו היכרויות, שיתפתחו לחברות או לזוגיות.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות | גם זה יעבור

פחות בטוחים והרבה יותר מוטרדים. מדד האושר של התלמידים צנח ב-13% ביחס לימי טרום הקורונה, כך עולה ממחקר חדש שהזמין...

טורים אישיים1 בדצמבר 2021    2 דקות
0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 3-9.12.21

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה ליקוי החמה בשבת יחזק את השינוי בהשקפת עולמכם, וייתכנו מחשבות על נסיעה רחוקה או לימודים....

טורים אישיים30 בנובמבר 2021    3 דקות

כתיבת תגובה