טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 19-25.11.21

טורים אישיים16 בנובמבר 2021    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 19-25.11.21
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו

טלה

ליקוי הירח יגביר את הרגישות, הפחדים והיצרים, ויעמיק את התהליך הרגשי שאותו אתם עוברים. השבוע יתחיל אינטנסיבי ולחוץ מבחינה רגשית. מיום שני השמש עוברת לקשת – ותתחילו להרגיש הקלה ואופטימיות, אולי אפילו תיסעו להתאוורר. כדאי לחשוב על לימודים, כדי להרחיב אופקים.

 

שור

ליקוי הירח במזלכם פותח תקופה של שינויים גדולים וגורליים בתחום הזוגי. אתם מצויים בתהליך של שחרור אחיזה מקשרים וכניסת קשרים חדשים ומתאימים יותר. לפנויים צפויות בחודשים הקרובים היכרויות גורליות ומשמעותיות, שישנו את חייכם.

 

תאומים

ליקוי הירח ישפיע בחודשים הקרובים על העבודה והבריאות. אל תלחיצו את עצמכם יותר מדי בעבודה, מכיוון שזה עלול להשפיע על הבריאות שלכם לטווח הארוך. יש להוריד לחץ ולא להעמיס, כי הגוף והנפש יגיבו בהתאם. חשוב לאזן את עצמכם באמצעות תזונה ופעילות גופנית.

 

סרטן

ליקוי הירח ישפיע על עניינים חברתיים, על התחום הרומנטי ועל הילדים. חשוב לשחרר את העבר ואת האחיזה באנשים שסיימו את תפקידם בחייכם, כדי להיות מסוגלים למגנט אהבה חדשה, משמעותית וגורלית לפנויים שביניכם ולאלה שנמצאים בקשרים לא מתאימים.

 

אריה

אתם בעיצומו של תהליך שינוי שמשפיע על יסודות חייכם. הבית, המשפחה, הקריירה והזוגיות עומדים לפני שינוי, שדורש מכם להתמסר ולהיכנע לתהליך, על אף הקושי. ליקוי הירח בבית הקריירה ישפיע על הבית ועל המשפחה. יש לכם נטייה להיאחז במוכר, אך זה לא יכול להימשך.

 

בתולה

ליקוי הירח בשור השבוע ישפיע על השקפת עולמכם. זה הזמן להפחית את העקשנות ואת האחיזה באנשים בסביבתכם הקרובה שלא מיטיבים איתכם. דרך החשיבה ואמונות שכבר לא משרתות אתכם צריכות להשתחרר, כדי לא לתקוע אתכם במקומות לא נכונים ולא מתאימים.

 

מאזניים

ליקוי הירח השבוע יגביר את היצריות והתשוקה, יעמיק קשרים אינטימיים וקשרים רומנטיים ויגרום לשינויים פסיכולוגיים עמוקים, שיימשכו בחודשים הקרובים. ייתכן קשר אינטימי משמעותי לפנויים. לליקוי תהיה השפעה על התחום הכלכלי, וייתכנו הזדמנויות לקבלת כסף.

 

עקרב

ליקוי הירח בשור ישפיע בחודשים הקרובים על הזוגיות. קשרים הולכים להשתנות לכאן או לכאן: חלקכם יחוו פרידות והשתחררות מיחסים אובססיביים ושתלטניים, כאשר הנוחות המדומה תתנפץ, והפנויים ימגנטו יחסים אינטימיים גורליים.

 

קשת

ליקוי הירח בשור השבוע ישפיע על העבודה והבריאות. פחדים לא מודעים יצופו, ויידרש שינוי. כדאי לעבוד על הגוף באמצעות תזונה נכונה ופעילות פיזית. שימו לב למי שפועלים מאחורי גבכם בעבודה – ייתכן שיש כאלה שעלולים לפגוע בכם. היו דיסקרטיים לגבי תוכניותיכם.

 

גדי

היחסים מתאזנים ומעניקים לכם את הביטחון והיציבות שלהם אתם זקוקים. זהו זמן טוב לפנויים למגנט קשרים יציבים. ליקוי הירח בשור יפתח אופציות רומנטיות בחודשים הקרובים. היצריות שלכם תתחזק, ותוכלו למגנט קשרים מתאימים לכם או לחזק קשרים קיימים.

 

דלי

אתם בתהליך שינוי מסיבי במשפחה ובקריירה. ליקוי הירח בשור יאיץ את התהליך בחודשים הקרובים וייצור הזדמנויות לפרק ולשחרר את החיים הישנים שלכם. כדאי לשתף פעולה עם התהליך ולא להתנגד לו. מעמדכם, הסטטוס שלכם והיחסים בבית ישתנו.

 

דגים

קשרים חברתיים מחזקים אתכם ומעניקים לכם ביטחון. ליקוי הירח יכול לגרום לניתוקים, פרידות ושינויים בסביבה הקרובה. השקפת עולמכם משתנה, וייתכן שגם סביבתכם. בחודשים הקרובים עשויה להיפתח הזדמנות לעקור את חייכם מהסביבה המוכרת.

 

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות | גם זה יעבור

פחות בטוחים והרבה יותר מוטרדים. מדד האושר של התלמידים צנח ב-13% ביחס לימי טרום הקורונה, כך עולה ממחקר חדש שהזמין...

טורים אישיים1 בדצמבר 2021    2 דקות
0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 3-9.12.21

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה ליקוי החמה בשבת יחזק את השינוי בהשקפת עולמכם, וייתכנו מחשבות על נסיעה רחוקה או לימודים....

טורים אישיים30 בנובמבר 2021    3 דקות

כתיבת תגובה