טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות 12-18.11.21

טורים אישיים9 בנובמבר 2021    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות 12-18.11.21
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו

 

טלה

מערכות יחסים בקריירה מתייצבות, מעניקות ביטחון ויכולות לקדם את מעמדכם, ויחסים רומנטיים אף עשויים להירקם דרך קשרים בעבודה. שימו לב שהמניעים שלכם ביחסים אינם קשורים לאינטרסים שלכם או של הצד השני. הירח במזלכם בשני-שלישי יעניק אנרגיה והתלהבות, אך גם עלול לגרום לכעס.

 

שור

השבועות הקרובים יהיו אינטנסיביים בכל הנוגע ליחסים. אתם עוברים תהליך שינוי עמוק, וייתכנו ניתוקים ופרידות מפתיעות ועוצמתיות, אך גם חיבורים חשובים. עליכם להתחבר פנימה לרצון האמיתי שלכם ולפעול בהתאם. הצרכים שלכם משתנים, ואם תקשיבו לעצמכם תמנעו משבר קשה.

 

תאומים

אתם חווים עומס רגשי בענייני עבודה ובריאות, וחייבים לשמור על איזון כדי לא לפגוע בבריאותכם. אתם מכניסים את עצמכם ללחץ שעלול להיות מוגזם. שינוי גישה ואימוץ השקפת עולם אופטימית עשויים לעזור לכם בתקופה זו. מערכות יחסים המושתתות על אמת מעניקות לכם ביטחון ויציבות.

 

סרטן

מערכות יחסים מעניקות לכם ביטחון ויציבות. לפנויים יש אפשרות למגנט אהבה קארמתית ועוצמתית, שעשויה לשנות את חייכם, אם רק תיתנו לה לקרות. התהליכים הרגשיים העמוקים של שחרור קארמה שאתם עוברים מובילים אתכם לחיבור חשוב. שחררו את העבר ותנו לעצמכם צ'אנס לחוות משהו חדש.

 

אריה

תהפוכות מתרחשות בחייכם, בעיקר בבית ובקרב המשפחה, אך גם הקריירה מושפעת מכך. אתם מצויים בעיצומו של תהליך מואץ של הרס הישן ובניית חדש, ונדרשת מכם עבודה פנימית לשחרור והתגמשות לקראת חייכם החדשים. אתם חשים אומנם אובדן ביטחון ושליטה, אך בסוף התהליך חייכם ישתדרגו.

 

בתולה

היחסים הרומנטיים מתייצבים ומעניקים לכם ביטחון, ולפנויים יש הזדמנות להכניס אהבה יציבה לחיים. הקשרים הקרובים בסביבתכם אינטנסיביים, ונדרשת מכם השקעה. יש קשרים שמיצו את עצמם – זה הזמן לשחרר אותם, אל תאחזו במה שכבר לא נכון לכם. רצוי לזרום ולקבל את השינויים.

 

מאזניים

התחום הכלכלי מטריד את מנוחתכם. אירועים בלתי צפויים בשבוע הקרוב ישנו את מצבכם הכלכלי ואת אורח חייכם. הקשיבו לאינטואיציות שלכם ושימו לב להזדמנויות הנקרות בפניכם. הקשרים בבית ובקרב המשפחה מתייצבים ומעניקים לכם ביטחון.

 

עקרב

לפניכם שבוע אינטנסיבי של התפרקות ושבירת מה שלא מתאים יותר. אתם על סף שינוי עמוק ויסודי במערכות יחסים – בבית ובקרב המשפחה. אל תיאחזו באף אחד ובשום דבר. כל מי וכל מה שלא נכון יותר – ייצא מחייכם, אם תשתפו עם זה פעולה ואם לא. כדאי לגייס את היכולת המופלאה שלכם להתחדשות.

 

קשת

התחום הכלכלי מתייצב ויעניק לכם ביטחון לטווח ארוך. בפניכם הזדמנויות חדשות בתחום שיגיעו מאנשים שאתם מעריכים. אל תרגישו חוסר ביטחון – השקיעו בהזדמנויות, והתוצאות יגיעו. האינטואיציות החדות שלכם והתחושות הפנימיות מכינות אתכם לשינויים בלתי צפויים ומשמעותיים.

 

גדי

כוכב ונוס במזלכם יעניק לכם יציבות, ביטחון ונחת במערכות יחסים. זהו זמן טוב לחזק יחסים ולהשקיע בהם לטווח הארוך. הזדמנויות לקשרים מחייבים יגיעו לפנויים. קשרים חברתיים שואבים מכם אנרגיה, וייתכנו פרידות וניתוקים בלתי צפויים. השתדלו לשחרר אחיזה ממי שכבר לא רלוונטי לחייכם.

 

דלי

תהליך השינוי נמשך, ואתם חווים מתח בבית ובקריירה. בעקבות חשבון הנפש שאתם עורכים – חלקכם נדרשים להחלטות. היו מציאותיים ותכליתיים. הקריירה שואבת אנרגיה, אתם דומיננטיים ומשפיעים בעמדתכם, אך חוסר היציבות הרגשית בבית ובקרב המשפחה משפיע על חזיתות אחרות.

 

דגים

זהו זמן טוב ללימודים או נסיעות, שירחיבו את תודעתכם ויעמיקו את הידע שלכם. לימודים בתחומי הנפש והרוח יכולים לעזור כדי לבצע שינוי ולהרחיב את השקפת עולמכם. מבחינה חברתית, יש לכם אפשרות לייצר קשרים שיעניקו לכם ביטחון ויציבות לאורך זמן. ימים טובים השבוע: רביעי-חמישי.

 

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות | גם זה יעבור

פחות בטוחים והרבה יותר מוטרדים. מדד האושר של התלמידים צנח ב-13% ביחס לימי טרום הקורונה, כך עולה ממחקר חדש שהזמין...

טורים אישיים1 בדצמבר 2021    2 דקות
0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 3-9.12.21

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה ליקוי החמה בשבת יחזק את השינוי בהשקפת עולמכם, וייתכנו מחשבות על נסיעה רחוקה או לימודים....

טורים אישיים30 בנובמבר 2021    3 דקות

כתיבת תגובה